Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont pomieszczenia z przeznaczeniem na pracownię Audio- Video 119A/5

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00110470
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00110470/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-13 12:24
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4b28e43-31f5-4ab0-a760-a96447ff97b4
Identyfikator
5860104693
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

Wykonawcy

1 przyznane

METRICAL STUDIO Sp. z o.o.Osówiec, PL · lot 0
34 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00110470 z dnia 2026-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont pomieszczenia z przeznaczeniem na pracownię Audio- Video 119A/5

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190064136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-127

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amw.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amw.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont pomieszczenia z przeznaczeniem na pracownię Audio- Video 119A/5

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4b28e43-31f5-4ab0-a760-a96447ff97b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00110470

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00088585/36/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.62 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont pomieszczenia z przeznaczeniem na pracownię Audio- Video 119A/5

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575934

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMW-KANC.SZP.2712.76.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 34000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia:
”Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont pomieszczenia
z przeznaczeniem na pracownię Audio- Video 119A/5” w budynku nr 5 wpisanym
do rejestru zabytków pod nr A-1859 na terenie Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, przy ul. Śmidowicza 69, 81-127 Gdynia, wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę.

Zakres przedmiotu zamówienia:
1) przygotowanie niezbędnych dokumentów oraz wystąpień w imieniu Zamawiającego,
2) uzyskanie wszystkich niezbędnych materiałów wyjściowych, własnym staraniem
i na własny koszt,
3) wykonanie inwentaryzacji wielobranżowej w zakresie niezbędnym do wykonania dokumentacji,
4) wykonanie dokumentacji projektowej wielobranżowej zawierającej projekt budowlany, w tym projekt techniczny, zgodnie z wymaganiami dotyczącymi dokumentacji projektowo- kosztorysowej, projekt wykonawczy,
5) wykonanie aranżacji wnętrza pomieszczenia 119A/5,
6) uzgodnienie dokumentacji z Zamawiającym zgodnie z zapisami umownymi (przed uzyskaniem stosownych uzgodnień i pozwoleń wymaganych odrębnymi przepisami),
7) uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień dla dokumentacji sporządzanej przez
Wykonawcę (m.in. z rzeczoznawcą ds. bhp, sanepid, p-poż,, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków),
8) wykonanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów,
9) opracowanie szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót,
10) wszelkie inne projekty i opracowania wymagane przepisami prawa, instrukcje.
Szczegółowy opis w załączniku nr 2 OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33825,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METRICAL STUDIO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542993224

7.3.4) Miejscowość: Osówiec

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2026-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi