Sukcesywna dostawa papieru do druku dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego

UNIWERSYTET GDAŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00111149
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00111149/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-13 14:19
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d87b59d0-c676-4f89-9a86-e8ad72e3ff37
Identyfikator
5840203239
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papier do drukowania

Wykonawcy

1 przyznane

PARTNER KLEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 0
127 375 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00111149 z dnia 2026-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa papieru do druku dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET GDAŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001330

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. prof. Marii Janion 7

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-309

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatdzp@ug.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa papieru do druku dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d87b59d0-c676-4f89-9a86-e8ad72e3ff37

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00111149

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00351526/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.24 Sukcesywna dostawa papieru do druku dla Zakładu Poligrafii UG

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00609994

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5B10.291.1.176.2025.MZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 98441,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru do druku, zwanego dalej „papierem”, dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego.
2. Przez „sukcesywną dostawę” rozumie się realizację dostaw papieru w różnych, każdorazowo określonych przez Zamawiającego ilościach, na podstawie odrębnych zamówień częściowych składanych w trakcie obowiązywania umowy, w sposób określony w pkt 4. Zamówienia częściowe będą składane zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego.
3. Zamówienia częściowe składa Przedstawiciel Zamawiającego wskazany w umowie, bądź osoba przez niego pisemnie upoważniona. Zamówienia częściowe będą składane drogą elektroniczną, ze wskazaniem rodzaju i ilości zamawianego papieru. Zamówienia częściowe będą składane w dni robocze w godzinach od 7:00 do 16:00. Za datę złożenia zamówienia częściowego uznaje się datę i godzinę jego przesłania na wskazany adres e-mail. Zamówienia częściowe przesłane po godzinie 16:00 lub w dni ustawowo wolne od pracy uznaje się za złożone następnego dnia roboczego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ – formularz przedmiotowo - cenowy.
5. Miejsce dostawy papieru: Zakład Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Armii Krajowej 119/121, 81-824 Sopot.
6. Zamawiający informuje, że podane w formularzu przedmiotowo-cenowym ilości papieru są ilościami prognozowanymi (szacunkowymi), niewiążącymi dla Zamawiającego i mogą ulec zmianie, co nie będzie stanowić zmiany umowy. Rzeczywista ilość poszczególnych pozycji papieru zamawianych przez Zamawiającego wynikać będzie z jego bieżących potrzeb, przy czym łączne wynagrodzenie brutto Wykonawcy nie przekroczy kwoty określonej w § 3 ust. 1 projektu umowy – z zastrzeżeniem możliwych zmian określonych w § 9 projektu umowy.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji części zamówienia, maksymalnie do wysokości 20% wartości brutto wynagrodzenia Wykonawcy, o którym mowa w § 3 ust. 1 projektu umowy. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia w stosunku do Zamawiającego, w szczególności roszczenie
o wykonanie umowy do pełnej wysokości tej kwoty lub o wypłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część zamówienia. Przewidziana rezygnacja skutkuje odpowiednim pomniejszeniem ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy i nie stanowi zmiany umowy wymagającej zawarcia aneksu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30197630-1 - Papier do drukowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127375 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127375 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127375 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Partner Kleks Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790177569

7.3.3) Ulica: Dworcowa 7

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127375 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy