Organizacja i przeprowadzenie dwóch szkoleń pn. „Transgraniczne szkolenie lawinowe – przygotowanie do wspólnych działań ratowniczych GOPR i Horskiej Służby ČR w okresie zimy
Grupa Regionalna Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego GRUPA KARKONOSKA GOPR
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00111580
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00111580/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-15 20:31
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-243f0fca-b685-4275-98a3-e18eb14a5ba9
- Identyfikator
- 7361039808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweSzkolenie i symulacja w zakresie sprzętu bezpieczeństwaUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
PLANNER M&A ŁUKASZ RYBA SPÓŁKA KOMANDYTOWAŚwieradów-Zdrój,, PL · lot 0
24 000 PLNPLANNER M&A ŁUKASZ RYBA SPÓŁKA KOMANDYTOWAŚwieradów-Zdrój,, PL · lot 1
75 240 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00111580 z dnia 2026-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie dwóch szkoleń pn. „Transgraniczne szkolenie lawinowe – przygotowanie do wspólnych działań ratowniczych GOPR i Horskiej Służby ČR w okresie zimy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Grupa Regionalna Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego GRUPA KARKONOSKA GOPR
1.3.) Oddział zamawiającego: GRUPA KARKONOSKA GOPR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000844011
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sudecka 79
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@karkonosze.gopr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gopr.org/news/przetargi
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-243f0fca-b685-4275-98a3-e18eb14a5ba91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ratownictwo górskie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie dwóch szkoleń pn. „Transgraniczne szkolenie lawinowe – przygotowanie do wspólnych działań ratowniczych GOPR i Horskiej Służby ČR w okresie zimy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-243f0fca-b685-4275-98a3-e18eb14a5ba9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00111580
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Transgraniczne ratownictwo górskie – Góry Izerskie, Karkonos” (Numer projektu: CZ.11.01.01/00/24_012/0000179) jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Czechy-Polska 2021–2027, Priorytet 1.1 – Większa gotowość i transgraniczna zdolność do radzenia sobie z zagrożeniami i katastrofami.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00013915
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/01/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 613578,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 71300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usługi szkoleniowej przez 3 instruktorów prowadzących (dwóch instruktorów ratownictwa górskiego oraz ratownika medycznego będącego ratownikiem górskim) w ramach dwóch szkoleń pn. „Transgraniczne szkolenie lawinowe – przygotowanie do wspólnych działań ratowniczych GOPR i Horskiej Służby ČR w okresie zimy”, organizowanych łącznie dla maksymalnie 48 ratowników GOPR i Horskiej Służby ČR (po 24 uczestników na jedno szkolenie).4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80610000-3 - Szkolenie i symulacja w zakresie sprzętu bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 22577,23 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia, zwany dalej „zadaniem”, obejmuje zapewnienie usługi logistycznej dwóch szkoleń pn.: „„Transgraniczne szkolenie lawinowe – przygotowanie do wspólnych działań ratowniczych GOPR i Horskiej Służby ČR w okresie zimy”.W każdym szkoleniu uczestniczyć będzie maksymalnie 30 osób, w tym:
● 24 ratowników GOPR i Horskiej Służby ČR,
● 6 instruktorów prowadzących (3 instruktorów obejmuje Zadanie I, kolejnych trzech deleguje Zamawiający).
Łącznie, w ramach realizacji całego zamówienia, planowany jest udział maksymalnie 60 osób (48 ratowników oraz 12 instruktorów).
Przez „zapewnienie usługi logistycznej” Zamawiający rozumie zapewnienie: transportu, noclegu, wyżywienia oraz zawarcie ubezpieczenia NNW i OC uczestników oraz kadry instruktorskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.5.5.) Wartość części: 48722,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLANNER M&A ŁUKASZ RYBA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6131592932
7.3.3) Ulica: ul. Kręta 2 lokal 2
7.3.4) Miejscowość: Świeradów Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 59-850
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75240 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75240 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75240 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLANNER M&A ŁUKASZ RYBA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6131592932
7.3.3) Ulica: ul. Kręta 2 lok. 2
7.3.4) Miejscowość: Świeradów Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 59-850
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75240 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |