Przebudowa i rozbudowa systemu nawadniania w gospodarstwie szkółkarsko- nasiennym w Nadleśnictwie Bolewice.

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Bolewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00111929
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00111929/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-16 09:25
Lokalizacja
Bolewice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c9039f4-c083-4b87-8d83-8f4ea39af66a
Identyfikator
5960006145
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniającychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBudowa zbiornikówBudowa obiektów inżynierii wodnejUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliRoboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

CONTRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAToruń, PL · lot 0
828 990 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00111929 z dnia 2026-02-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa systemu nawadniania w gospodarstwie szkółkarsko- nasiennym w Nadleśnictwie Bolewice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Bolewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świebodzińska 9

1.5.2.) Miejscowość: Bolewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-305

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 614411766

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bolewice@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-bolewice

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c9039f4-c083-4b87-8d83-8f4ea39af66a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Godpodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i rozbudowa systemu nawadniania w gospodarstwie szkółkarsko- nasiennym w Nadleśnictwie Bolewice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c9039f4-c083-4b87-8d83-8f4ea39af66a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00111929

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00229546/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja deszczowni na szkółce leśnej wraz z budową zbiorników na wodę

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00514073

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.52.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 828990,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane (w rozumieniu ustawy PZP) polegające na budowie dwóch zbiorników naziemnych o pojemności każdy ok. 550 m3 wraz z instalacją nowego komputera do systemu zarządzania nawadnianiem i fertygacją oraz montażem nowego zespołu pompowego zasilanego energią elektryczną wraz z remontem budynku przepompowni w leśnictwie Smolarnia na terenie szkółki leśnej Nadleśnictwa Bolewice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45247270-3 - Budowa zbiorników

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1019657,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1998750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1019657,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Contra Sp. z o.o. Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562358421

7.3.3) Ulica: ul. Gdańska

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 828990,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca wykona Przedmiot Umowy w terminie do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
2026-02-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane