Rozbiórka budynku nr 128, budynku nr 173, budynku nr 179, budynku nr 292, budynku nr 306, budynku nr 294, budynku nr 309, znajdujących się na terenie kompleksu wojskowego nr K-0151 w Zegrzu

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00112372
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00112372/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-16 11:09
Lokalizacja
Zegrze, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf8e2676-fa6e-4c21-a9ce-f64ff062e275
Identyfikator
5361902991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

EWTRANS INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMichałów, PL · lot 0
237 285,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00112372 z dnia 2026-02-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynku nr 128, budynku nr 173, budynku nr 179, budynku nr 292, budynku nr 306, budynku nr 294, budynku nr 309, znajdujących się na terenie kompleksu wojskowego nr K-0151 w Zegrzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juzistek 2

1.5.2.) Miejscowość: Zegrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.8.) Numer faksu: jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórka budynku nr 128, budynku nr 173, budynku nr 179, budynku nr 292, budynku nr 306, budynku nr 294, budynku nr 309, znajdujących się na terenie kompleksu wojskowego nr K-0151 w Zegrzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf8e2676-fa6e-4c21-a9ce-f64ff062e275

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00112372

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124943/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Rozbiórki budynków i budowli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00470744

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/104/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbiórka budynków znajdujących się na terenie kompleksu wojskowego nr K-0151 w Zegrzu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237285,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397083,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237285,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ewtrans Inwest Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251743673

7.3.3) Ulica: Spokojna 13

7.3.4) Miejscowość: Michałów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-205

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

USŁUGI TRANSPORTOWE EW-TRANS S.C. G.DRĄŻKIEWICZ P.BALCZYŃSKI
Podmiot udostępniający, wskazany powyżej, będzie brał udział w wykonaniu części zamówienia.
ROBOTY WYBURZENIOWE

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237285,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-02-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane