Zakup i dostawa centrum obróbczego CNC do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku
Powiat Kraśnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00113981
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00113981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-17 08:21
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec898615-f303-4442-a5a8-52a455ceb3ae
- Identyfikator
- 7151716935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Centra obróbkowe do obróbki metaluCentra obróbkoweObrabiarki sterowane komputerowo do metalu
Wykonawcy
1 przyznane
RAFAŁ PAJEKSpórok, PL · lot 0
1 073 605,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00113981 z dnia 2026-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa centrum obróbczego CNC do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kraśnicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Niepodległości 20
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatkrasnicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-krasnicki/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa centrum obróbczego CNC do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec898615-f303-4442-a5a8-52a455ceb3ae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00113981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043527/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Zakup i dostawa wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego "Adaptacja pomieszczeń oraz doposażenie pracowni ZS nr 3 w Kraśniku do potrzeb kształcenia zawodowego"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Adaptacja pomieszczeń oraz doposażenie pracowni ZS nr 3 w Kraśniku do potrzeb kształcenia zawodowego”, umowa nr FELU.07.03-IZ.00-0004/24-00 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00605971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.272.23.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego centrum obróbczego CNC do metalu 5 osiowe z wyposażeniem do pracowni technicznej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku
4.5.3.) Główny kod CPV: 42638000-7 - Centra obróbkowe do obróbki metalu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42612000-9 - Centra obróbkowe
42632000-5 - Obrabiarki sterowane komputerowo do metalu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1073605,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1073605,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1073605,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFAŁ PAJEK MEGAMASZYNY
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561783517
7.3.3) Ulica: ul. Guznera 55
7.3.4) Miejscowość: Spórok
7.3.5) Kod pocztowy: 47-175
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1073605,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2026-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |