Dystrybucja energii elektrycznej do budynków mieszkalnych zasobu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00114639
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00114639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-17 11:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5a23a9f-a60e-44b8-982a-2345aea92a9b
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przesył energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

STOEN OPERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
100 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00114639 z dnia 2026-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dystrybucja energii elektrycznej do budynków mieszkalnych zasobu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dystrybucja energii elektrycznej do budynków mieszkalnych zasobu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5a23a9f-a60e-44b8-982a-2345aea92a9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00114639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00038509

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Prawne:
- art. 305 pkt. 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 1) lit. a) ustawy Pzp
Faktyczne:
Przedmiot zamówienia może być zrealizowany przez jednego Wykonawcę tj.
Stoen Operator Sp. z o. o., który jest właścicielem sieci dystrybucji i urządzeń przesyłowych tzw. majątku sieciowego zlokalizowanego na
terenie Dzielnicy. Przedsiębiorstwo to działa w obszarze monopolu naturalnego i Zamawiający nie ma innej możliwości niż zawarcie umowy z w/w Wykonawcą.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/WZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynków mieszkaniowego zasobu Dzielnicy Ursynów w Warszawie.
Budynki, dla których realizowana będzie usługa dystrybucji energii:
1. ul. Barwna 8,
2. ul. Kłobucka 1,
3. ul. Kłobucka 3,
4. ul. Kłobucka 14,
5. ul. Kłobucka 16,
6. ul. Kłobucka 16A,
7. ul. Kłobucka 16B,
8. ul. Kłobucka 18,
9. ul. Kłobucka 18A,
10. ul. Kłobucka 18B,
11. ul. Kłobucka 18C,
12. ul. Kłobucka 18D,
13. ul. A. Kostki Napierskiego 10A,
14. ul. A. Kostki Napierskiego 10B,
15. ul. rtm. W. Pileckiego 109,
16. ul. rtm. W. Pileckiego 111,
17. ul. Pachnąca 95.

4.5.3.) Główny kod CPV: 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stoen Operator Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252386094

7.3.3) Ulica: Pory 80

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-757

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi