Przebudowa ulicy Łanowej w Okołowicach
Gmina Koniecpol
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00500772
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00500772/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-16 10:58
- Lokalizacja
- Koniecpol, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b38589e-7ae7-46ef-a51e-846f12bc636b
- Identyfikator
- 9492189567
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500772 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Łanowej w Okołowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koniecpol
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chrząstowska 6A
1.5.2.) Miejscowość: Koniecpol
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-230
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@koniecpol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.koniecpol.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b38589e-7ae7-46ef-a51e-846f12bc636b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ulicy Łanowej w Okołowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b38589e-7ae7-46ef-a51e-846f12bc636b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500772
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069898/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa ulicy Łanowej w Okołowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417700
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi transportu rolnego – ulicy Łanowej w Okołowicach, gm. Koniecpol o długości 1426,50 mb.
2. Zakres prac do wykonania obejmuje, m.in.:
1) Wykonanie nowej nawierzchni jezdni o szerokości 4,0 m z betonu asfaltowego, obustronnych poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 2x0,5m oraz zatoki do zawracania, o następującej konstrukcji:
a) Jezdnia:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S (gr. 6 cm),
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm stabilizowanego mechanicznie (gr. 20 cm),
na około 50% odcinka:
- pospółka stabilizowana cementem Rm=2.5MPa z dowozu (gr. 15 cm),
- warstwa mrozoochronna z pospółki (gr. 10 cm).
b) Zatoka do zawracania:
- nawierzchnia z kruszywa łamanego 0/31,5mm (gr. 15 cm),
- warstwa mrozoochronna z pospółki (gr. 10 cm).
c) Pobocza – obustronne z kruszywa łamanego 0/31,5mm (gr. 15 cm), o szerokości 0,5m ze spadkiem poprzecznym 6%.
2) Roboty towarzyszące, w tym m.in. przebrukowanie chodnika na włączeniu do drogi powiatowej, montaż rury ochronnej, przestawienie hydrantów;
3) Wykonanie oznakowania pionowego.
4) Obsługa geodezyjna inwestycji przez uprawnionego geodetę – w celu wytyczenia robót i sporządzenia inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, obejmująca projekt zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno - budowlany, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru robót budowlanych oraz projekt stałej organizacji ruchu, które stanowią załącznik nr 9 do SWZ.
UWAGI:
1) W załączniku nr 9 do SWZ Zamawiający zamieścił dodatkowo przedmiar robót, który jest elementem pomocniczym i zamieszczony został jedynie w celach informacyjnych. Nie stanowi on podstawy do obliczenia ceny oferty Wykonawcy, którą należy podać w formie ryczałtu i obliczyć na podstawie dokumentacji projektowej i opisu przedmiotu zamówienia określonego w dokumentach zamówienia.
2) Zamawiający zaleca Wykonawcom dokonanie wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej w celu zdobycia szczegółowych informacji niezbędnych do prawidłowego przygotowania oferty i właściwej realizacji robót. Wizja lokalna nie jest wymagana do prawidłowego złożenia oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1138288,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1156278,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1138288,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkdiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
7.3.3) Ulica: ul. Grabińska 8
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1138288,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |