Dostawa wyposażenia, w tym sprzętu audiowizualnego na potrzeby utworzenia i wsparcia funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Zwierzyńcu na rzecz rozwoju (....)
Powiat Zamojski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00500773
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00500773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-16 10:59
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cfeb9ba-d733-455a-82b5-adc02e8e00b3
- Identyfikator
- 9222945906
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500773 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia, w tym sprzętu audiowizualnego na potrzeby utworzenia i wsparcia funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Zwierzyńcu na rzecz rozwoju (....)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zamojski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368730
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 530 09 00
1.5.8.) Numer faksu: 845300986
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatzamojski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzamojski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pierog.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej lub
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia, w tym sprzętu audiowizualnego na potrzeby utworzenia i wsparcia funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Zwierzyńcu na rzecz rozwoju (....)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cfeb9ba-d733-455a-82b5-adc02e8e00b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja została dofinansowana przy udziale dofinansowania z Unii Europejskiej w ramach Programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439100
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GM.272.12.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, wniesieniem i montażem nowego, nieużywanego wyposażenia, w tym sprzętu audiowizualnego na potrzeby utworzenia i wsparcia funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Zwierzyńcu na rzecz rozwoju systemu edukacji zawodowej w dziedzinie geodezji, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załączniku nr 1a do SWZ „Opis oferowanego przedmiotu” w kolumnie nr 1 „Wymagane parametry techniczne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32343000-9 - Wzmacniacze
32341000-5 - Mikrofony
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo
38652100-1 - Projektory
38653400-1 - Ekrany projekcyjne
30231300-0 - Monitory ekranowe
32342412-3 - Głośniki
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)
30213300-8 - Komputer biurkowy
30213100-6 - Komputery przenośne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48620000-0 - Systemy operacyjne
30237280-5 - Akcesoria zasilające
30237410-6 - Myszka komputerowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389096,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389096,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anna Mościcka P.H.U „MEPA”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7122474211
7.3.3) Ulica: Okulickiego 8G
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389096,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamawiający wskazuje, że z uwagi na ograniczenia liczby znaków na Platformie E-ZAMÓWIENIA, nazwa postępowania posiada następującebrzmienie:
"Dostawa wyposażenia, w tym sprzętu audiowizualnego na potrzeby utworzenia i wsparcia funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Zwierzyńcu na rzecz rozwoju systemu edukacji zawodowej w dziedzinie geodezji" nr postępowania: GM.272.12.2.2024.
2. Zgodnie z wymaganiami Rozdziału XIV SWZ oraz projektowanych postanowień umownych ( załącznik nr 4 do SWZ) Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto oferty, w jednej lub w kilku formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy.
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |