Przebudowa części parteru budynku przychodni lekarskiej i modernizacja sali wykładowej wraz z pomieszczeniami przyległymi przy ul. Grzybowskiej 34 w Warszawie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00500774
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00500774/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-16 10:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d92636f7-d449-4bcd-82bd-d0d81f4d4742
- Identyfikator
- 5270003560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500774 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części parteru budynku przychodni lekarskiej i modernizacja sali wykładowej wraz z pomieszczeniami przyległymi przy ul. Grzybowskiej 34 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001018396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciołka 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-445
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.kuc@zozwola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozwola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zozwolasrodmiescie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa części parteru budynku przychodni lekarskiej i modernizacja sali wykładowej wraz z pomieszczeniami przyległymi przy ul. Grzybowskiej 34 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d92636f7-d449-4bcd-82bd-d0d81f4d4742
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500774
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00576376/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa części parteru budynku przychodni lekarskiej i modernizacja sali wykładowej wraz z pomieszczeniami przyległymi przy ul. Grzybowskiej 34 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433895
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 30/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa części parteru budynku przychodni lekarskiej i modernizacja sali wykładowej wraz z pomieszczeniami przyległymi przy ul. Grzybowskiej 34 w Warszawie, zgodnie z harmonogramem robót stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ, przedmiarem robót zawartym w Załączniku nr 7 do SWZ, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącą Załącznik nr 8 do SWZ i projektem budowlanym stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty złożonej przez Zakład Budowlany Grzegorz BieżuńskiLeszczydół Stary 67a, 07-202 Wyszków, tj. 1.669.617,29 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, tj. 1.521.047,72 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1572921,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1669617,29 PLN
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |