Usługi urbanistyczne dla potrzeb Gminy Sochaczew w 2026 r.

GMINA SOCHACZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00114856
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00114856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-17 12:01
Lokalizacja
Sochaczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8e2b7fe-189d-4a27-a22f-87c2eb3a7c32
Identyfikator
8371692031
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

AMS CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
228 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00114856 z dnia 2026-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi urbanistyczne dla potrzeb Gminy Sochaczew w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOCHACZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148526

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 468642633

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminasochaczew@sochaczew.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sochaczew.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminasochaczew.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi urbanistyczne dla potrzeb Gminy Sochaczew w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8e2b7fe-189d-4a27-a22f-87c2eb3a7c32

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00114856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063514/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługi urbanistyczne dla potrzeb Gminy Sochaczew w 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00068817

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 201500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiot zamówienia:
Usługi urbanistyczne obejmujące:- przygotowywanie dla potrzeb gminy Sochaczew projektów decyzji o których mowa w ustawie z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz.U. z 2024, poz. 1130) oraz projektów zmian tych decyzji w trybie art. 155 kpa (t.j. Dz.U. z 2025, poz. 1691). Prognozowana ilość projektów decyzji (szacowana ilość decyzji ok. 650 szt.)
- w przypadku zaistnienia takiej konieczności, uczestnictwo w spotkaniach w siedzibie Urzędu Gminy Sochaczew z przedstawicielami Urzędu Gminy Sochaczew, Inwestorami oraz w udział w Komisjach ds. Planowania przestrzennego - w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych w zakresie opracowanych projektów w/w decyzji administracyjnych (łącznie do 20 godzin miesięcznie w terminach wyznaczonych przez Zamawiającego) – w ramach kosztów, zleconych do opracowania projektów decyzji.
2.1 Przedmiotem zamówienia są usługi urbanistyczne dla terenu gminy Sochaczew w 2026 roku polegające na sporządzaniu projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, w tym:
a) projektów decyzji o warunkach zabudowy z analizą urbanistyczną 500 szt.,
b) projektów decyzji o warunkach zabudowy bez analizy urbanistycznej 100 szt.,
c) projektów decyzji o warunkach zabudowy, o których mowa w art. 64a ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 1130) 10 szt.
d) projektów decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego dla obiektów liniowych 20 szt.
e) projektów decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego dla obiektów kubaturowych 10 szt.,
f) projektów zmian powyższych decyzji zgodnie z ustawą z dnia 14 czerwca 1960 r. kodeks postępowania administracyjnego 10 szt. (tekst jednolity w Dz. U. z 2025 r. poz. 1691),
2.2. Zakres opracowania polega na:
a) analizie zgłaszanych wniosków, wskazania ewentualnych braków wniosku i określenie toku postępowania;
b) rozpoznaniu przedsięwzięcia w terenie, sporządzeniu dokumentacji fotograficznej i przeprowadzeniu analizy obszaru otoczenia;
c) opracowaniu projektów decyzji i przygotowaniu ich do uzyskania stosownych uzgodnień.
d) dostosowanie projektu decyzji do otrzymanych w toku postępowania uzgodnień w trybie z art. 53 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 1130)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228780,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMS Concept sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5252811568

7.3.3) Ulica: Dzielna 15 lok. U13

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-029

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi