DOSTARCZANIE FILTRÓW, WKŁADÓW WORKOWYCH I ZBIORNIKÓW WIELORAZOWEGO UŻYTKU DO SSAKA BASIC FIRMY MEDELA

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00115250
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00115250/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-17 13:15
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f2700a8-43a6-49cf-b0cf-11ee62bbe831
Identyfikator
6783105119
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

MEDICAVERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ DAHLHAUSEN GROUPSzczecin, PL · lot 0
267 813 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00115250 z dnia 2026-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTARCZANIE FILTRÓW, WKŁADÓW WORKOWYCH I ZBIORNIKÓW WIELORAZOWEGO UŻYTKU DO SSAKA BASIC FIRMY MEDELA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121188694

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedle Złotej Jesieni 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-826

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 64 68 207

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jsitek@rydygierkrakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalrydygier.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f2700a8-43a6-49cf-b0cf-11ee62bbe831

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szpital sp. z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTARCZANIE FILTRÓW, WKŁADÓW WORKOWYCH I ZBIORNIKÓW WIELORAZOWEGO UŻYTKU DO SSAKA BASIC FIRMY MEDELA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f2700a8-43a6-49cf-b0cf-11ee62bbe831

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115250

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00024720

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie filtrów, wkładów workowych i zbiorników do ssaka Basic firmy Medela do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji:
1) Filtr p/wirusowy i antybakteryjny- jednorazowy, montowany bezpośrednio na zbiorniku zabezpieczającym ssak. Filtr do ssaka Basic firmy Medela. Wyrób jednorazowego użytku. Wyrób medyczny niesterylny. Wskazane urzadzenie na wyposażeniu Zamawiającego - 2 000 sztuk
2) Wkład workowy bez środka żelującego na wydzieliny, jednorazowy, dwuwarstwowy, wykonany z polietylenu i poliamidu, posiada dwa uchwyty przy wkładzie umożliwiające obsługę, zabezpieczenie zwrotne przed cofaniem się wydzieliny do pacjenta, zintegrowane zabezpieczenie przeciw przelewowe, ochrona przeciw bryzgowa zapobiegająca przedwczesnemu zamknięciu filtra, łącznik kątowy zabezpieczający przed zamknięciem światła drenu pacjenta. kompatybilny ze zbiornikiem wielorazowego użytku do ssaka Basic firmy Medela- opis w punkcie 6. Wyrób medyczny niesterylny. Wskazane urzadzenie na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 1500 ml - 4 000 sztuk
3) Wkład workowy bez środka żelującego na wydzieliny, jednorazowy, dwuwarstwowy, wykonany z polietylenu i poliamidu, posiada dwa uchwyty przy wkładzie umożliwiające obsługę, zabezpieczenie zwrotne przed cofaniem się wydzieliny do pacjenta, zintegrowane zabezpieczenie przeciw przelewowe, ochrona przeciw bryzgowa zapobiegająca przedwczesnemu zamknięciu filtra, łącznik kątowy zabezpieczający przed zamknięciem światła drenu pacjenta. kompatybilny ze zbiornikiem wielorazowego użytku do ssaka Basic firmy Medela- opis w punkcie 7. Wyrób medyczny niesterylny. Wskazane urzadzenie na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 2500 ml - 4 000 sztuk
4) Wkład workowy z substancją żelującą wewnątrz wkładu, jednorazowy, dwuwarstwowy, wykonany z polietylenu i poliamidu, posiada dwa uchwyty przy wkładzie umożliwiające obsługę, zabezpieczenie zwrotne przed cofaniem się wydzieliny do pacjenta, zintegrowane zabezpieczenie przeciw przelewowe, ochrona przeciw bryzgowa zapobiegająca przedwczesnemu zamknięciu filtra, łącznik kątowy zabezpieczający przed zamknięciem światła drenu pacjenta. Kompatybilny ze zbiornikiem wielorazowego użytku do ssaka Basic firmy Medela- opis w punkcie 6. Wyrób medyczny niesterylny. Wskazane urządzenie na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 1500 ml - 3 000 sztuk
5) Wkład workowy z substancją żelującą wewnątrz wkładu, jednorazowy, dwuwarstwowy, wykonany z polietylenu i poliamidu, posiada dwa uchwyty przy wkładzie umożliwiające obsługę, zabezpieczenie zwrotne przed cofaniem się wydzieliny do pacjenta, zintegrowane zabezpieczenie przeciw przelewowe, ochrona przeciw bryzgowa zapobiegająca przedwczesnemu zamknięciu filtra, łącznik kątowy zabezpieczający przed zamknięciem światła drenu pacjenta. Kompatybilny ze zbiornikiem wielorazowego użytku do ssaka Basic firmy Medela- opis w punkcie 7. Wyrób medyczny niesterylny. Wskazane urządzenie na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 2500 ml - 6 000 sztuk
6) Zbiornik wielorazowego użytku do wkładów jednorazowych, wykonany z poliwęglanu, z blokadą utrzymującą zamocowany zbiornik w uchwycie i umożliwiającą usunięcie wkładu jedną ręką, z portem do połączenia podciśnienia umieszczonym w zbiorniku, umożliwiający zmianę wkładu bez odłączania drenu. Zbiornik do ssaka Basic firmy Medela kompatybilny z wkładami workowymi opisanymi w puncie 2 i 4. Wyrób medyczny niesterylny. Wskazane urzadzenie na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 1500 ml - 25 sztuk
7) Zbiornik wielorazowego użytku do wkładów jednorazowych, wykonany z poliwęglanu, z blokadą utrzymującą zamocowany zbiornik w uchwycie i umożliwiającą usunięcie wkładu jedną ręką, z portem do połączenia podciśnienia umieszczonym w zbiorniku, umożliwiający zmianę wkładu bez odłączania drenu. Zbiornik do ssaka Basic firmy Medela kompatybilny z wkładami workowymi opisanymi w puncie 3 i 5. Wyrób medyczny niesterylny. Wskazane urzadzenie na wyposażeniu Zamawiającego - pojemność 2500 ml - 25 sztuk
2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 24 miesiące od daty dostarczenia.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrócenia się do Wykonawców na etapie badania i oceny ofert o udostępnienie próbek oferowanego przedmiotu zamówienia w celu ich przetestowania i sprawdzenia.
4. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267813,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267813,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267813,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Medicavera Sp. z o.o. Dahlhausen Group

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321474130

7.3.3) Ulica: Majowa 2

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-374

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267813,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy