Dostawa oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej związana z realizacją projektu w ramach grantu „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poddębicach”

Gmina Poddębice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00115655
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00115655/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-17 14:42
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b068c65-f4e9-4290-9ad6-5e83c3cc0897
Identyfikator
8281355100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweInfrastruktura sieciowaSerwerySerwery siecioweUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemu

Wykonawcy

2 przyznane

B&B PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAPiekary Śląskie, PL · lot 0
737 483,4 PLN
MWT SOLUTIONS SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot 1
201 697,86 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00115655 z dnia 2026-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej związana z realizacją projektu w ramach grantu „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poddębicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poddębice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934387

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łódzka 17/21

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: (43) 678-25-80,

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@poddebice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poddebice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1219811

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej związana z realizacją projektu w ramach grantu „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poddębicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b068c65-f4e9-4290-9ad6-5e83c3cc0897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115655

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044829/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poddębicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Niniejsze zadanie jest współfinansowane w ramach projektu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) na lata 2021-2027 w ramach działania 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574775

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKM.271.23.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 804065,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia: Dostawa sprzętu oraz oprogramowania związana z realizacją projektu w ramach grantu „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poddębicach”
Przedmiotem zamówienia dla części I jest dostawa:
1. Serwerów tworzących klaster HA wraz z instalacją i systemem operacyjnym.
2. Macierzy dyskowej do klastra HA.
3. Systemu do ochrony poczty utrzymywanej na serwerach.
4. Systemu opieki serwisowej do ochrony poczty.
5. Oprogramowania do kopii zapasowych dla dwóch serwerów.
6. Licencji dostępowej CAL RDS do zdalnych pulpitów komputerów.
7. Licencji dostępowej CAL Device dla urządzeń do nowych Windows Serwerów.
8. Licencji dostępowej CAL External Connection do Winows Serwera dla aplikacji eUrząd.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 10.1 do SWZ dla części I zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

48820000-2 - Serwery

48821000-9 - Serwery sieciowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 591056,91 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia: Dostawa sprzętu oraz oprogramowania związana z realizacją projektu w ramach grantu „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poddębicach” Przedmiotem zamówienia dla części II jest dostawa oprogramowania SIEM wraz z wdrożeniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 10.2 do SWZ dla części II zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.) Wartość części: 164227,64 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III zamówienia: Dostawa sprzętu oraz oprogramowania związana zamówienia z realizacją projektu w ramach grantu „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Poddębicach”
Przedmiotem zamówienia dla części III jest dostawa systemu do ochrony warstwy fizycznej sieci LAN
Szczegółowy opis przedmiotu stanowi załącznik Nr 10.3 do SWZ dla części III zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 737483,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 737483,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 737483,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B&B Prosta Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980276723

7.3.3) Ulica: Walentego Roździeńskiego 2A

7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie

7.3.5) Kod pocztowy: 41-946

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 737483,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201697,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201697,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201697,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MWT SOLUTIONS S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7781451059

7.3.3) Ulica: Szyperska 14

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-754

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201697,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy