Świadczenie usługi utrzymania trzech boisk trawiastych administrowanych przez spółkę „Ostrowskie Inwestycje Sportowe” Sp. z o.o.
"Ostrowskie Inwestycje Sportowe" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00115954
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00115954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-17 19:49
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4dc125d7-b834-43bf-b5e2-64994688deeb
- Identyfikator
- 6222833318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00115954 z dnia 2026-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi utrzymania trzech boisk trawiastych administrowanych przez spółkę „Ostrowskie Inwestycje Sportowe” Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "Ostrowskie Inwestycje Sportowe" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387718016
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andrzeja Kowalczyka
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@arenaostrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arenaostrow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4dc125d7-b834-43bf-b5e2-64994688deeb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi utrzymania trzech boisk trawiastych administrowanych przez spółkę „Ostrowskie Inwestycje Sportowe” Sp. z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dc125d7-b834-43bf-b5e2-64994688deeb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00082267
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OIS.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I obejmuje utrzymanie boiska trawiastego położonego na terenie Centrum treningowego „Za parowozownią” przy ulicy Kilińskiego 6 w Ostrowie Wielkopolskim, o wymiarach 115 m x 75 m, o powierzchni 8625 m2.Zakres prac zawarty jest dla części I w załączniku nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 100000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II obejmuje utrzymanie boiska trawiastego położonego na terenie Stadionu Miejskiego przy ulicy Piłsudskiego 64 w Ostrowie Wielkopolskim, o wymiarach 95 m x 65 m, o powierzchni 6175 m2.Zakres prac zawarty jest dla części II w załączniku nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III obejmuje utrzymanie boiska trawiastego położonego na terenie Stadionu lekkoatletycznego przy ulicy Kusocińskiego 5 w Ostrowie Wielkopolskim, o wymiarach 100 m x 60 m, o powierzchni 6000 m2.Zakres prac zawarty jest dla części III w załączniku nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą, która uniemożliwia zawarcie umowy zgodnej zarówno z treścią SWZ, jak i ofertą wykonawcy, a jej usunięcie wymagałoby niedopuszczalnej zmiany treści warunków zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą, która uniemożliwia zawarcie umowy zgodnej zarówno z treścią SWZ, jak i ofertą wykonawcy, a jej usunięcie wymagałoby niedopuszczalnej zmiany treści warunków zamówienia
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą, która uniemożliwia zawarcie umowy zgodnej zarówno z treścią SWZ, jak i ofertą wykonawcy, a jej usunięcie wymagałoby niedopuszczalnej zmiany treści warunków zamówienia
| 2026-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |