Termomodernizacja budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie

MIASTO PSZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00116333
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00116333/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-18 09:09
Lokalizacja
Pszów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0144ff49-1f61-4b75-af5f-6260d8aa03b6
Identyfikator
6471704382
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00116333 z dnia 2026-02-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO PSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pszowska 534

1.5.2.) Miejscowość: Pszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-370

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@pszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0144ff49-1f61-4b75-af5f-6260d8aa03b6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0144ff49-1f61-4b75-af5f-6260d8aa03b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00116333

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041831/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00047584

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AIR.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie, realizowana w ramach przedsięwzięcia pn. Poprawa efektywności energetycznej budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie.
2. Inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, w powiecie wodzisławskim, w miejscowości Pszów.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie prac związanych z ociepleniem za pomocą styropianu ścian fundamentowych, ścian zewnętrznych za pomocą wełny i styropianu, dociepleniem stropodachu sali widowiskowej przy użyciu natryskowego mineralnego systemu techniczno - akustycznego. Zakres robót obejmuje również wymianę stolarki okiennej na okna trójszybowe, stolarki drzwiowej oraz głównych drzwi wejściowych. Ponadto przewidziano m.in. montaż ozdobnych elementów gzymsowych na elewacjach budynku, montaż nowego oblachowania, montaż nowych rynien i rur spustowych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Dokumentacja Projektowa (PW) i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, które to dokumenty stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważnione z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2026-02-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane