Remont infrastruktury turystycznej na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat”.

BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00500894
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00500894/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-16 11:28
Lokalizacja
Białowieża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-afd43e90-49c9-4b84-b9a2-909dd23d3f21
Identyfikator
6030074673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

Wykonawcy

3 przyznane

TARTAK BRONEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPlaterów, PL · lot 0
492 000 PLN
TARTAK BRONEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPlaterów, PL · lot 1
738 000 PLN
TARTAK BRONEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPlaterów, PL · lot 2
246 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500894 z dnia 2024-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont infrastruktury turystycznej na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200664828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Park Pałacowy 11

1.5.2.) Miejscowość: Białowieża

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-230

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bpn@bpn.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bpn.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bialowieskipn.ezamawiajacy.pl/pn/bialowieskipn/demand/169958/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont infrastruktury turystycznej na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afd43e90-49c9-4b84-b9a2-909dd23d3f21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500894

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073301/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane na terenie OOR i OHŻ Białowieskiego Parku Narodowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455252

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1573586,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont sieci kładek i mostku na szlaku turystycznym „Carska Tropina”
Zakres robót obejmuje remont kładek zlokalizowanych na terenie leśnym o łącznej długości odcinków 341,5 mb będących siecią tras dla pieszych oraz mostku na rzece Przedzielna o długości 8 mb+ dwie pochylnie po 2,30 mb każda. Obiekt zlokalizowany jest na trasie turystycznej „Carska Tropina” na terenie Obwodu Ochronnego Cupryki BPN.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, STWiOR oraz przedmiar.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

4.5.5.) Wartość części: 641465,97 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont kładek na trasie turystycznej w obszarze ochrony ścisłej
Zakres robót obejmuje remont kładek zlokalizowanych na terenie leśnym o łącznej długości odcinków 407,0 mb będących siecią tras dla pieszych, w tym punkt widokowy.
Obiekt zlokalizowany jest na terenie ochrony ścisłej w Obwodzie Ochronnym Sierganowo BPN.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, STWiOR oraz przedmiar.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

4.5.5.) Wartość części: 721121,43 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont kładki z tarasem widokowym na szlaku turystycznym „Wilczy szlak”
Zakres robót obejmuje remont kładek i tarasu widokowego zlokalizowanych na terenie leśnym o łącznej długości odcinków 129,7 mb będących siecią tras dla pieszych. Obiekt zlokalizowany jest przy szlaku turystycznym „Wilczy Szlak” na terenie Obwodu Ochronnego Gruszki BPN.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, STWiOR oraz przedmiar.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

4.5.5.) Wartość części: 210998,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 593109,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 492000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tartak BRONEK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4960253966

7.3.4) Miejscowość: Platerów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 492000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 787819,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TARTAK Bronek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4960253966

7.3.4) Miejscowość: Platerów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250048,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TARTAK Bronek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4960253966

7.3.4) Miejscowość: Platerów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15
2024-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane