Wymiana okablowania elektrycznego pomiędzy trafostacjami a stycznikowniami na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 po stronie wschodniej (Etap II)

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00117551
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00117551/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-18 13:34
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e844f043-258e-41f6-84f8-40df54f37a48
Identyfikator
8982197958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

ROTOMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
2 000 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00117551 z dnia 2026-02-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana okablowania elektrycznego pomiędzy trafostacjami a stycznikowniami na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 po stronie wschodniej (Etap II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021757876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. I.J. Paderewskiego 35

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 51-612

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szymon.malecki@mcs.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcs.wroc.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana okablowania elektrycznego pomiędzy trafostacjami a stycznikowniami na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 po stronie wschodniej (Etap II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e844f043-258e-41f6-84f8-40df54f37a48

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00117551

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038114/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wymiana okablowania dla wież oświetleniowych po stronie wschodniej Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00102878

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp tj. w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego (Znak sprawy: ZP/TPW1/05/2025), dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych polegających na wymianie okablowania elektrycznego pomiędzy trafostacjami a stycznikowniami na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 po stronie wschodniej, a przedmiotowe zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przez Zamawiającego przy obliczaniu jego wartości.
Wykonawca spełnił warunki określone przez Zamawiającego pozwalające na udzielenie przedmiotowego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/WR/06/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie okablowania elektrycznego pomiędzy trafostacją GST-1 a dwoma stycznikowniami po wschodniej stronie Stadionu Olimpijskim we Wrocławiu przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław – Etap II
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Wykonanie prac budowlano-instalacyjnych związanych z położeniem nowego okablowania po stronie wschodniej Stadionu Olimpijskiego – Etap II
b) Uporządkowanie terenu prowadzenia robót budowlanych.
3. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania robót budowlanych objętych niniejszym zamówieniem określa Dokumentacja projektowa, STWiOR, Przedmiar Robót stanowiące załącznik nr 5 do Zaproszenia do negocjacji – Dokumentacja dla zadania, skierowanego do potencjalnego Wykonawcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROTOMAT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8970015621

7.3.3) Ulica: Stabłowicka 134

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-062

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

JAMP Wykonawstwo Sp. z o.o. - w zakresie robót elektrycznych jako podwykonawca na podstawie umowy podwykonawczej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2000000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane