Modernizacja dróg w Gminie Komprachcice

Gmina Komprachcice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00500936
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00500936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-16 11:35
Lokalizacja
Komprachcice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4532c16a-145f-4374-9588-2d9a0e45f6f5
Identyfikator
9910471296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty odwadniające i nawierzchniowe

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA HANDLOWA "EURO-STANDARD" ANTONI KRÓL ANDRZEJ KRÓL SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpole, PL · lot 0
519 267,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500936 z dnia 2024-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg w Gminie Komprachcice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Komprachcice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413082

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Komprachcice

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-070

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 403 17 00

1.5.8.) Numer faksu: +48 77 403 17 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@komprachcie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komprachcice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://komprachcice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg w Gminie Komprachcice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4532c16a-145f-4374-9588-2d9a0e45f6f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025694/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dróg w Gminie Komprachcice (II etap)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403014

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2487104,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja dróg w Gminie Komprachcice”.
3.2. Zakres podstawowy (gwarantowany), modernizacja dróg w miejscowości:
1.) Domecko ul. Górna - załącznik nr 9 do SWZ,
2.) Domecko ul. Słoneczna - załącznik nr 10 do SWZ,
3.) Komprachcice ul. Lipowa - załącznik nr 11 do SWZ,
4.) Komprachcice ul. Szafirowa - załącznik nr 12 do SWZ,
5.) Polska Nowa Wieś ul. Zielona - załącznik nr 13 do SWZ,
3.3. Zakres opcjonalny, modernizacja dróg w miejscowości:
1.) Domecko ul. Opolska - załącznik nr 14 do SWZ,
2.) Polska Nowa Wieś ul. Ogrodowa - załącznik nr 15 do SWZ,
3.) Polska Nowa Wieś ul. Stawowa - załącznik nr 16 do SWZ,
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w:
1.) Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) – załącznik nr 8 do SWZ,
2.) Przedmiarach robót (w załączniku dot. modernizacji danego odcinka drogi),
3.) Dokumentacji projektowej (w załączniku dot. modernizacji danego odcinka drogi),
4.) Dokumentacji geologicznej (w załączniku dot. modernizacji danego odcinka drogi),
5.) Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 7 do SWZ,
6.) Niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2519267,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4059000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2519267,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWA "EURO-STANDARD" ANTONI KRÓL ANDRZEJ KRÓL SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542626107

7.3.3) Ulica: ul. Strzelecka 53a

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-525

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 519267,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane