Aktualizacja zb. danych bazy danych ob. topogr. (BDOT10k) wraz z oprac. ob. kat. „rzeźba terenu”, dla obszaru wybranych pow. woj. opolskiego oraz oprac. cyfr. arkuszy mapy topogr. w skali 1:10 000
Województwo Opolskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00500960
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00500960/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-16 11:39
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6aea21dd-286c-4b38-b184-22eca5851072
- Identyfikator
- 7543077565
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500960 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja zb. danych bazy danych ob. topogr. (BDOT10k) wraz z oprac. ob. kat. „rzeźba terenu”, dla obszaru wybranych pow. woj. opolskiego oraz oprac. cyfr. arkuszy mapy topogr. w skali 1:10 000
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Opolskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piastowska 14
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-082
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 5416 357
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@opolskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opolskie.pl/typy-tresci/zamowienia-publiczne/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6aea21dd-286c-4b38-b184-22eca58510721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Aktualizacja zb. danych bazy danych ob. topogr. (BDOT10k) wraz z oprac. ob. kat. „rzeźba terenu”, dla obszaru wybranych pow. woj. opolskiego oraz oprac. cyfr. arkuszy mapy topogr. w skali 1:10 0002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aea21dd-286c-4b38-b184-22eca5851072
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500960
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043737/37/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.51 AKTUALIZACJA ZB. DANYCH BAZY DANYCH OB. TOPOGR. (BDOT10k) WRAZ Z OPRAC. OB. KAT. "RZEŹBA TERENU", DLA OBSZARU WYBRANYCH POW. WOJ. OPOLSKIEGO ORAZ OPRAC. CYFR. ARKUSZY MAPY TOPOGR. W SKALI 1:10 000
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439360
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOA-ZP.272.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 48343,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie przedmiotu umowy obejmuje zamówienie gwarantowane i zamówienie objęte prawem opcji.
Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) wraz z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” w niej gromadzonych dla obszaru wybranych powiatów województwa opolskiego - powiatu brzeskiego oraz opracowanie cyfrowych arkuszy mapy topograficznej w skali 1:10000.
W ramach zamówienia należy:
a) zweryfikować poprawność konwersji danych BDOT10k oraz dokonać niezbędnych modyfikacji i uzupełnienia atrybutów;
b) zweryfikować i zaktualizować BDOT10k w oparciu o materiały źródłowe, w tym uzupełnić obiekty, które dotychczas nie występowały;
c) opracować kategorię obiektów „rzeźba terenu” w zakresie klas obiektów „linia wysokościowa” i „punkt wysokościowy” oraz dokonać niezbędnych uzgodnień z obiektami BDOT10k będącymi z nimi w relacji przestrzennej;
d) opracować kategorię obiektów „obiekty kartograficzne” w zakresie klas obiektów „obiekt kartograficzny” i „opis kartograficzny”;
e) wykonać redakcję treści mapy topograficznej w skali 1:10 000 oraz redakcję arkuszy mapy topograficznej wraz z ramką, legendą i opisami pozaramkowymi;
f) wykonać zapis cyfrowy i wydruk ploterowy arkuszy mapy topograficznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załącznikach tj.:
- Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ),
- Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (PPU), gdzie zawarte są elementy dotyczące przedmiotu i zasady realizacji zamówienia.
OKOLICZNOŚCI SKORZYSTANIA Z OPCJI ZAWARTE SĄ W § 2 UST. 5-11 ZAŁ. NR 2 DO SWZ- PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY (PPU)
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72310000-1 - Usługi przetwarzania danych
72320000-4 - Usługi bazy danych
72312000-5 - Usługi wprowadzania danych
72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych
72316000-3 - Usługi analizy danych
72330000-2 - Usługi w zakresie standaryzacji i klasyfikacji zawartości lub danych
22114300-5 - Mapy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62970,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEOFAZA Marcin Marmol
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691341126
7.3.3) Ulica: Jasna 5A
7.3.4) Miejscowość: Wieliczka
7.3.5) Kod pocztowy: 32-020
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dot. pkt 8.3) Okres realizacji zamówienia:Wykonawca wykona i dostarczy do odbioru przedmiot umowy do 50 dni kalendarzowych od dnia podpisania przez Strony umowy.
2. Termin wykonania przedmiotu umowy, podany w ust. 1, jest terminem dostarczenia do odbioru Zamawiającemu przedmiotu umowy.
3. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w § 2 ust. 5 umowy, to termin określony w ust.1, jest jednocześnie terminem wykonania i dostarczenia całości przedmiotu umowy, tj.: zamówienia gwarantowanego i zamówienia, objętego prawem opcji.
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |