Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Sądu Rejonowego w Łasku dwóch lokalizacji mieszczących się w Łasku ul Kolejowa 12 i ul. Przemysłowa 5
SĄD REJONOWY W ŁASKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00118149
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00118149/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-18 17:48
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b97579a-6dff-42f0-aa4c-916913e483e7
- Identyfikator
- 8311395683
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00118149 z dnia 2026-02-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Sądu Rejonowego w Łasku dwóch lokalizacji mieszczących się w Łasku ul Kolejowa 12 i ul. Przemysłowa 5
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD REJONOWY W ŁASKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323223
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 12
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: raf@binar.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lask.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9b97579a-6dff-42f0-aa4c-916913e483e71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sądownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Sądu Rejonowego w Łasku dwóch lokalizacji mieszczących się w Łasku ul Kolejowa 12 i ul. Przemysłowa 52.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b97579a-6dff-42f0-aa4c-916913e483e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118149
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059402/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Sądu Rejonowego w Łasku dwóch lokalizacji mieszczących się w Łasku ul Kolejowa 12 i ul. Przemysłowa 5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00059491
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.261.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Sądu Rejonowego w Łasku dwóch lokalizacji mieszczących się w Łasku ul Kolejowa 12 i ul. Przemysłowa 5
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku postępowania Zamawiający wezwał wykonawców do złożenia ofert dodatkowych podstawie art. 249 w zw. z art. 251 ustawy. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta dodatkowa. W konsekwencji na etapie rozstrzygnięcia postępowania nie istnieje żadna oferta, która mogłaby zostać wybrana jako najkorzystniejsza, ponieważ obie oferty mają najniższą cenę. W tej sytuacji jest brak możliwości dokonanie wyboru wykonawcy oraz zawarcie ważnej umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-02-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |