Remont Kościoła pw. św. Józefa w Rościszewie w systemie zaprojektuj i wybuduj

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa w Rościszewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00500985
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00500985/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-16 11:43
Lokalizacja
Rościszewo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-319c9e4c-f2bb-40fb-bec8-6142c8ccf919
Identyfikator
7761540943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneZewnętrzne czyszczenie budynkówRoboty budowlane w zakresie obiektów sakralnychRoboty rozbiórkoweRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty ciesielskieBetonowanieRoboty murarskie i muroweWykonywanie konstrukcji dachowychWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejPokrywanie podłóg i ścianSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty izolacyjneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

COMFORT-THERM Łukasz KrawczykNaruszewo, PL · lot 0
1 964 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500985 z dnia 2024-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Kościoła pw. św. Józefa w Rościszewie w systemie zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa w Rościszewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040070535

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 18

1.5.2.) Miejscowość: Rościszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-204

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: janpela@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.diecezjaplocka.pl/kontakt/parafie/rosciszewo-sw-jozefa

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-319c9e4c-f2bb-40fb-bec8-6142c8ccf919

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający substydiowany - Parafia Rzymskokatolicka

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont Kościoła pw. św. Józefa w Rościszewie w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-319c9e4c-f2bb-40fb-bec8-6142c8ccf919

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500985

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422012

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1592195,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie, której możliwa będzie realizacja budowy zarówno pod względem formalno-prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją zadania dofinansowanego z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Odbudowy Zabytków pn. „Remont Kościoła pw. św. Józefa w Rościszewie w systemie zaprojektuj i wybuduj”.
2. Budynek wpisany do rejestru zabytków – decyzja Nr 30/101W z dnia 20.01.1958 r.
3. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy wyszczególniono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ.
4. Szczegółowy przedmiot zamówienia opisuje Załącznik Nr 9 do SWZ – Program funkcjonalno- użytkowy, zwany dalej PFU.
5. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z PFU, obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego, normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych.
6. Roboty budowlane będą prowadzone w obiekcie czynnym – kościół parafialny.
7. Wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na wykonane roboty budowlane minimum 60 m-cy, maksimum 72 m-ce, licząc od daty protokolarnego odbioru prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1596991,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1596991,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1596991,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COMFORT-THERM Łukasz Krawczyk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: COMFORT-THERM Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761734430

7.3.3) Ulica: Wróblewo-Osiedle 11/17

7.3.4) Miejscowość: Naruszewo

7.3.5) Kod pocztowy: 09-152

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1964300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące

2024-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane