Zakup i dostawa samojezdnego ciągniczka wraz z wyposażeniem do odśnieżania dla ZSCKR w Sędziejowicach

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00118530
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00118530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-19 09:14
Lokalizacja
Sędziejowice-Kolonia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1c2e738-5ee1-406c-9bad-054ecd4ea202
Identyfikator
8311440538
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny rolniczeKosiarki do trawników

Wykonawcy

1 przyznane

PT WANICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilany, PL · lot 0
43 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00118530 z dnia 2026-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samojezdnego ciągniczka wraz z wyposażeniem do odśnieżania dla ZSCKR w Sędziejowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095615

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sędziejowice - Kolonia 10

1.5.2.) Miejscowość: Sędziejowice-Kolonia

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-160

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: zamowienia@zsckrsedziejowice.pl

1.5.8.) Numer faksu: zamowienia@zsckrsedziejowice.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zsckrsedziejowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrgrabski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1230744

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa samojezdnego ciągniczka wraz z wyposażeniem do odśnieżania dla ZSCKR w Sędziejowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1c2e738-5ee1-406c-9bad-054ecd4ea202

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00577960

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 30000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samojezdnego ciągniczka wraz z wyposażeniem do odśnieżania dla ZSCKR w Sędziejowicach.
Sprzęty będą wykorzystywane do prac pielęgnacyjnych i zimowego utrzymywania terenu w gospodarstwie szkolnym Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach.
3.2 Szczegółowy opis zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
3.3 Zamawiający nie dopuszcza w żadnym wypadku produktów odnawianych pochodzących ze zwrotów, reklamacji, itp.
3.4 Wykonawca musi we własnym zakresie zapewnić na swój koszt dostawę do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach, Sędziejowice – Kolonia 10, 98-160 Sędziejowice, gdzie nastąpi odbiór przedmiotu zamówienia w godzinach 7:00-15:00 w dniu roboczym (od poniedziałku do piątku).
3.5 Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w obowiązujących
przepisach prawa.
3.6 Przedmiot zamówienia musi posiadać, co najmniej parametry techniczne oraz wyposażenie określone w załączniku nr 1 do SWZ.
3.7 Jeżeli w SWZ lub załącznikach do niej, w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia, użyte zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę mają one wyłącznie charakter przykładowy, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać dostawy, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego. Należy przyjąć, iż stanowią one tylko wskazania i mają na celu jedynie doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, a Wykonawca nie jest zobowiązany do ich zastosowania.
3.8 Gwarancja
Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 24 miesiące, od momentu podpisania protokołu zdawczo- odbiorczego przedmiotu zamówienia. W zakresie przedmiotu opisanego w Załączniku nr 1 do SIWZ, Zamawiający wymaga gwarancji równej gwarancji producenta. Wykonawca jest zobowiązany przekazać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne.
Jednocześnie Wykonawca udzieli Zamawiającemu rękojmi za wady fizyczne
dostarczonego przedmiotu zamówienia na okres 24 miesiące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

16311000-8 - Kosiarki do trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PT WANICKI SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442285530

7.3.3) Ulica: MYŚLENICKA 19

7.3.4) Miejscowość: MOGILANY

7.3.5) Kod pocztowy: 32-031

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2026-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy