Dostawa bonów żywieniowych w postaci kart przedpłaconych dla pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00118628
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00118628/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-19 09:40
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5997d6ab-9529-4d73-b782-174e67af35c7
Identyfikator
9542192176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Karty płatnicze

Wykonawcy

1 przyznane

PLUXEE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
873 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00118628 z dnia 2026-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa bonów żywieniowych w postaci kart przedpłaconych dla pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu
Drogowego w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: WORD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273747894

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Francuska 78

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-507

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: word@word.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.word.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wordkatowice.logintrade.net/zapytania_email,222187,51f67447686632666976349bc87b7cbe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa wojewódzka osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Egzaminowanie i szkolenie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa bonów żywieniowych w postaci kart przedpłaconych dla pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu
Drogowego w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5997d6ab-9529-4d73-b782-174e67af35c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118628

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00070742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AT-ZP.262.3.2026.EG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bonów żywieniowych w postaci kart przedpłaconych dla pracowników
Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.
2. Bony żywieniowe w formie doładowania kart winny być dostarczane do Zamawiającego sukcesywnie, co miesiąc przez
okres 12 miesięcy, wg zamówienia do 182 kompletów bonów po 400,00 zł każdy.
3. Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia kart dla 210 pracowników wraz z regulaminem korzystania z kart oraz
opisem sposobu ich aktywacji. Karty powinny zawierać funkcję bezpłatnej zmiany indywidualnego numeru PIN, samodzielnie przez użytkownika karty. Wykonawca zapewnia obsługę tychże kart poprzez ich comiesięczne
doładowywanie.
4. Zamawiający nie jest zobowiązany do złożenia zamówienia w pełnym zakresie ilościowym, w danym miesiącu.
Zmniejszenie ilości doładowań kart nie może przekroczyć 50% całości miesięcznego zamówienia.
5. Karty winny być doładowane do 10-ego każdego następnego miesiąca.
6. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania dodatkowego kosztu w postaci kosztów dostawy kart do siedziby
Zamawiającego.
7. Wymagania: Miejscem dostawy kart przedpłaconych jest siedziba Wojewódzkiego Ośrodek Ruchu Drogowego w
Katowicach w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30163000-9 - Karty płatnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 873600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 873600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 873600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pluxee Polska Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222357343

7.3.3) Ulica: Rzymowskiego 53

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-697

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 873600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy