Remont klatek schodowych w budynku szkolnym ZSCKR w Jabłoniu.

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. AUGUSTA ZAMOYSKIEGO W JABŁONIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00118780
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00118780/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-19 10:16
Lokalizacja
Jabłoń, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f25d1c7-b031-45a7-9200-ff220b9f7981
Identyfikator
5391171546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

WŁADYSŁAW ILCZYNALubiczyn 74, PL · lot 0
44 876,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00118780 z dnia 2026-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatek schodowych w budynku szkolnym ZSCKR w Jabłoniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. AUGUSTA ZAMOYSKIEGO W JABŁONIU

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR w Jabłoniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000094455

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833560017

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckrjablon.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsckrjablon.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f25d1c7-b031-45a7-9200-ff220b9f7981

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Jednostka Budżetowa Trzeciego Stopnia prowadzona przez MRiRW w Warszawie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont klatek schodowych w budynku szkolnym ZSCKR w Jabłoniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f25d1c7-b031-45a7-9200-ff220b9f7981

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118780

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00126526/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont klatek schodowych w budynku szkolnym ZSCKR w Jabłoniu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00386208

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR-34-340-04-25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 44876,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie klatek schodowych – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik w dokumentacji postępowania.
2. Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawców wizji lokalnej punktu realizacji zamówienia, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy. Pominięcie wizji lokalnej, nie zwalnia Wykonawcy od prawidłowego
skalkulowania ceny oferty.
3. Szczegółowe warunki realizacji zostały określone w projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44876,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44876,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44876,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ILBUD - Władysław Ilczyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5391000170

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 21

7.3.4) Miejscowość: Parczew

7.3.5) Kod pocztowy: 21-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44876,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-25

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Podane kwoty są kwotami netto.
2026-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane