Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie.

Centrum Usług Społecznych w Strzyżowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00119310
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00119310/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-19 12:15
Lokalizacja
Strzyżów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc45baf7-1523-4488-9f8d-1d3adbeda8c3
Identyfikator
8191412900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNA SPÓŁDZIELNIA 'SAMOPOMOC CHŁOPSKA' W STRZYŻOWIEStrzyżów, PL · lot 0
16 965 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00119310 z dnia 2026-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Strzyżowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690008487

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego

1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cusstrzyzow@onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mgops.itl.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc45baf7-1523-4488-9f8d-1d3adbeda8c3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc45baf7-1523-4488-9f8d-1d3adbeda8c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119310

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044291/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie w ramach projektu „Rozwój Usług Społecznych w Gminie Strzyżó

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00093417

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PS.261.2.2026.KZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa cateringowa – przygotowywanie
i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie w okresie od
2 lutego 2026 r. do 31 marca 2026 r.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowy.
3. Zamówienie nie zostało podzielone na części: Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na to,
że podział taki groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz podwyższonymi kosztami wykonania zamówienia.
Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie
zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Niedokonanie podziału zamówienia podyktowane jest względami
technicznymi, organizacyjnym oraz charakterem przedmiotu zamówienia. Zastosowany ewentualnie podział zamówienia na
części nie zwiększyłby konkurencyjności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – zakres zamówienia jest zakresem
typowym, umożliwiającym złożenie oferty wykonawcom z grupy małych lub średnich przedsiębiorstw. Charakterystyka
przedmiotu zamówienia odpowiada profilowi działalności MŚP funkcjonujących na rynku regionalnym i lokalnym, a ponadto
w postępowaniu dopuszcza się także udział podwykonawców przy realizacji zamówienia.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku
nr 5 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia)

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16965,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16965,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16965,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Strzyżowie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8190002347

7.3.4) Miejscowość: Strzyżów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16965,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-31
2026-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi