Przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Plesewo

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŁASINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00119367
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00119367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-19 12:24
Lokalizacja
Łasin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb5dc4cc-9bea-43e9-9d28-cc6377e089de
Identyfikator
8762484035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ LANDOWSKILubichowo, PL · lot 0
78 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00119367 z dnia 2026-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Plesewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŁASINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382175278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 11

1.5.2.) Miejscowość: Łasin

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-320

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564512401

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgklasin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgklasin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Komunalna spółka prawa handlowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa sieci wodociągowej w miejscowości Plesewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb5dc4cc-9bea-43e9-9d28-cc6377e089de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

B3.1.1. Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na obszarach wiejskich.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00627318

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3668/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 173922,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa sieci wodociągowej (modernizacja) o średnicy dn 110 PVC na sieć o średnicy dn 160 PEHD. Projekt obejmuje także przełączenie istniejącego przyłącza dn 63 do nowej sieci oraz wykonanie opasek z zasuwami dn 40 – 2 szt. w celu umożliwienia podłączenia dwóch budynków mieszkalnych. Przebudowę przewidziano w miejscowości Plesewo na działkach nr 61, 59, 57/2, 40, obręb Plesewo, gmina Łasin. Parametry sieci - rurociąg PEHD 100 dn160 PN10 – 244,0 m. Zaprojektowano wykonanie przejścia pod drogą gminną metodą bezwykopową tj. wykonanie przecisku rurą stalową DN 250 oraz przejście przewiertem HDD pod fragmentem działki nr 59. Dopuszcza się także wykonanie innych odcinków metodą bezwykopową HDD. Liczba podłączeń do przebudowanej (modernizowanej) sieci wodociągowej, możliwych do uruchomienia po zrealizowaniu przedsięwzięcia:
-nowe przyłącza wodociągowe 2 szt.,
-ponownie włączone przyłącza wodociągowe 1 szt.
Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa.

Opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, tj.: Rysunki, Przedmiar Robót, Projekt techniczny, Projekt zagospodarowania terenu, Specyfikacja techniczna (ST), stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183267,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JM ECO-INSTAL TOMASZ LANDOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922003185

7.3.3) Ulica: WYBUDOWANIE 45/2

7.3.4) Miejscowość: LUBICHOWO

7.3.5) Kod pocztowy: 83-240

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane