Zapewn.m.nocleg., m.parking., sali konf., m.na realizację usł.gastron.oraz realiz. usł.gastron.na potrzeby przepr.XXVIII Ogólnop.Konferencji„Jakość w Opiece Zdrowotnej” w dn.21-22.05.2026 r.w Krakowie

Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00120072
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00120072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-19 14:28
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51b8a97d-695f-472b-af57-3d057cc22c7b
Identyfikator
9451847252
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiHotelarskie usługi noclegowe

Wykonawcy

1 przyznane

'QUBUS HOTEL MANAGEMENT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
317 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00120072 z dnia 2026-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewn.m.nocleg., m.parking., sali konf., m.na realizację usł.gastron.oraz realiz. usł.gastron.na potrzeby przepr.XXVIII Ogólnop.Konferencji„Jakość w Opiece Zdrowotnej” w dn.21-22.05.2026 r.w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350712318

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: prof. Michała Bobrzyńskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-348

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cmj.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmj.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51b8a97d-695f-472b-af57-3d057cc22c7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zapewn.m.nocleg., m.parking., sali konf., m.na realizację usł.gastron.oraz realiz. usł.gastron.na potrzeby przepr.XXVIII Ogólnop.Konferencji„Jakość w Opiece Zdrowotnej” w dn.21-22.05.2026 r.w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51b8a97d-695f-472b-af57-3d057cc22c7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00052588

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SAT.261.3.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 310502,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie miejsc noclegowych, miejsc parkingowych, sali konferencyjnej, miejsca na realizację usług gastronomicznych oraz realizacja usług gastronomicznych na potrzeby przeprowadzenia XXVIII Ogólnopolskiej Konferencji „Jakość w Opiece Zdrowotnej” w dniach 21-22 maja 2026 r. w Krakowie. Szczegółowy opis w zał. nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372216,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Qubus Hotel Management sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992364600

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 317000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-21 do 2026-05-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi