Dostawa sprzętu IT oraz oprogramowania do serwerowni Muzeum Archeologicznego w Krakowie

MUZEUM ARCHEOLOGICZNE W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00120398
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00120398/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-19 17:05
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6eef36fc-9a60-4cb2-804b-a6a44a7356a6
Identyfikator
6750004471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryPamięci do przechowywania danychDyskiUrządzenia do przechowywania i odczytu danychMaszyny do przetwarzania danych (sprzęt)Urządzenia i artykuły telekomunikacyjneUrządzenia siecioweSerwery komputeroweInfrastruktura sieciowaPakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

SAFETEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
218 544,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00120398 z dnia 2026-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT oraz oprogramowania do serwerowni Muzeum Archeologicznego w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM ARCHEOLOGICZNE W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357080620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Senacka 3

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-002

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marek.golonka@ma.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ma.krakow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6eef36fc-9a60-4cb2-804b-a6a44a7356a6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu IT oraz oprogramowania do serwerowni Muzeum Archeologicznego w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6eef36fc-9a60-4cb2-804b-a6a44a7356a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120398

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057147/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 dostawa sprzętu IT oraz oprogramowania do serwerowni Muzeum Archeologicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Archeologiczny Atlas Małopolski. Digitalizacja i udostępnianie zasobów Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Etap II, nr projektu: FEMP.01.09-IZ.00-0256/24, dofinansowanej przez UE w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, działania: FEMP.01.09 Rozwój e-kultury w województwie małopolskim

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00090023

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA-271-1/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185576,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT oraz oprogramowania do serwerowni Muzeum Archeologicznego Muzeum Archeologicznego w Krakowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

37453300-1 - Dyski

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48822000-6 - Serwery komputerowe

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218544,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218544,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218544,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Safetec sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9452245779

7.3.3) Ulica: Bociana 22

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-231

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218544,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy