Wykonanie, dostawa i montaż mebli biurowych na wymiar

POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W PISZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00501128
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00501128/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-16 12:16
Lokalizacja
Pisz, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a628b48f-eeca-4816-9d1e-e16dc8a2cc07
Identyfikator
8491409144
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania mebliMebleMeble biurowe

Wykonawcy

1 przyznane

MABIT KOMUNIKACJA WIZUALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
105 534 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00501128 z dnia 2024-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie, dostawa i montaż mebli biurowych na wymiar

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W PISZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790675625

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 38

1.5.2.) Miejscowość: Pisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 48 87 423 27 53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pisz.piw@pisz.piw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.pisz.piw.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie, dostawa i montaż mebli biurowych na wymiar

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a628b48f-eeca-4816-9d1e-e16dc8a2cc07

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501128

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00434588/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie, dostawa i montaż mebli biurowych na wymiar

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 01/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 161865,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz montaż mebli biurowych na wymiar w nieruchomości w Piszu przy Al. J. Piłsudskiego 15A/1 (parter).
Realizacja zamówienia podzielona jest na kilka etapów:
1) Zaprojektowanie – wykonanie wizualizacji, projektu wykonawczego
2) Akceptacja przez Zamawiającego próbek materiałów, z jakich ma być wykonana zabudowa i meble oraz wizualizacji
3) Wykonanie mebli
4) Montaż mebli
Przed przystąpieniem do realizacji Wykonawca musi uzyskać pisemną akceptację projektu zabudowy meblowej.

Warunki realizacji: Usługi określone przedmiotem zamówienia prowadzone będą w nowo wyremontowanym obiekcie, w pomieszczeniach w stanie wykończenia pod klucz. Wykonywanie pomiarów, dostaw i montażu będzie możliwe po uprzednim ustaleniu terminu i godziny z Zamawiającym. Wykonawca zobowiązany jest zorganizować prace w taki sposób, aby nie dokonać uszkodzeń elementów wykończenia ścian i posadzek, będących w okresie gwarancji. Wykonanie pomiarów może odbyć się przed złożeniem oferty lub po podpisaniu umowy.
Każdorazowo, po zakończonej pracy Wykonawca zobowiązany jest pozostawić miejsce montażu w stanie niepogorszonym i uprzątniętym.
Wykonawca jest zobowiązany do wykonania w okresie 10 dni roboczych od dnia podpisania umowy własnej wizualizacji przedstawiającej meble do zabudowy w każdym z wymienionych pomieszczeń.
W wizualizacjach wykonanych przez Wykonawcę zostanie uwzględniony opis przedmiotu zamówienia, zaktualizowany o:
1) samodzielne zwymiarowanie miejsc przeznaczonych do zabudowy oraz dostosowanie planowanej zabudowy do zaktualizowanych wymiarów i warunków technicznych wykonania zabudowy meblowej proponowanych przez Wykonawcę,
2) próbki materiałów lub wzornik z proponowaną kolorystyką materiałów i dodatków wykończeniowych (uchwyty okucia, pozycjonery, itd.), z których wykonany będzie przedmiot zamówienia.
Wykonawca poinformuje Zamawiającego o terminie dostawy i montażu częściowego lub końcowego drogą poczty elektronicznej, w terminie 3 dni kalendarzowych przed planowanym terminem dostawy - za pośrednictwem osób wyznaczonych do nadzoru nad prawidłową realizacją przedmiotu umowy.
Szczegółowy opis zamówienia oraz rysunki pogodowe – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79934000-0 - Usługi projektowania mebli

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39100000-3 - Meble

39130000-2 - Meble biurowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105534,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307345,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105534,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mabit Komunikacja Wizualna sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: nip 7831769698

7.3.3) Ulica: Górki 18/3

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-204

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105534 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29
2024-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi