Naprawy pojazdów służbowych będących w zasobie Gminnej Spółki Komunalnej Bierkom Sp. z o.o.

Gminna Spółka Komunalna Bierkom Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00122004
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00122004/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-20 13:44
Lokalizacja
Bierutów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94daa8e1-5729-4d0e-bee8-38bbb56c3974
Identyfikator
9112033529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW ZAJĄCJelcz-Laskowice, PL · lot 0
379 456 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00122004 z dnia 2026-02-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawy pojazdów służbowych będących w zasobie Gminnej Spółki Komunalnej Bierkom Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminna Spółka Komunalna Bierkom Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385345829

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zielona 4a

1.5.2.) Miejscowość: Bierutów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-420

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@bierkom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bierkom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1257299

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawy pojazdów służbowych będących w zasobie Gminnej Spółki Komunalnej Bierkom Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94daa8e1-5729-4d0e-bee8-38bbb56c3974

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122004

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00096940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.2026.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia są naprawy pojazdów służbowych będących w zasobie Gminnej Spółki Komunalnej Bierkom Sp. z o.o., zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego.
2.Przez pojęcie naprawy rozumie się czynności związane z usunięciem usterki, powstałej w wyniku bieżącej eksploatacji lub w wyniku awarii, przywracające pełną sprawność techniczną i eksploatacyjną samochodu.
3.Z napraw wyłączone zostają czynności i usługi związane z:
1)Powypadkowymi pracami blacharsko-lakierniczymi,
2)Instalacją łączności i sprzętem: GPS, kamerami i antenami do systemu kodowania pojemników,
3)Wymianą ogumienia,
4)Kosmetyką pojazdu,
5)Naprawa, wymiana skrzyni biegów,
6)Naprawa, wymiana silnika,
7)Naprawy elektryczne w zabudowie i podwoziu.
4.Miejscem wykonywania usługi musi być stacja obsługi znajdująca się w odległości nie większej niż 40 km od siedziby
Zamawiającego.
5.Odległość będzie weryfikowana w oparciu o wyszukiwarkę internetową https://www.google.pl/maps - w zakładce wyznaczanie trasy - jazda samochodem od siedziby GSK Bierkom Sp. z o.o., na rzecz której będą wykonywane usługi, do
zakładu naprawczego wskazanego przez Wykonawcę.
6.W przypadku dokonywania naprawy w samochodzie objętym gwarancją, dopuszczalne są tylko takie naprawy, które nie podlegają tej gwarancji lub nie spowodują jej utraty. Zapis ten nie dotyczy Wykonawcy posiadającego autoryzację
producenta naprawianego pojazdu.
7.Naprawy pojazdów muszą być wykonywane zgodnie z warunkami technicznymi przewidzianymi przez producenta danej marki pojazdu.
8.W przypadku, gdy zakres czynności naprawczych obejmował będzie wykonanie próbnej jazdy testowej pojazdem, jazda taka odbędzie się wyłącznie za zgodą Zamawiającego.
9.Liczba pojazdów podlegających usługom będzie zależna od ilości występujących awarii.
10.Zamawiający zastrzega sobie możliwość odbioru starych części i podzespołów wymienionych podczas wykonania usługi w terminie 14 dni od daty odbioru pojazdu. Po upływie powyższego okresu Wykonawca we własnym zakresie i na własny koszt dokona ich utylizacji.
11.Zamawiający wymaga wykonywania napraw specjalistycznych, przeglądów w siedzibie Wykonawcy, jedynie dopuszcza możliwości wykonania napraw prostych w siedzibie Zamawiającego.
12.W przypadku braku możliwości dojazdu pojazdów do warsztatu naprawczego, Wykonawca zobowiązany jest do (bez doliczania dodatkowych kosztów):
1)Zapewnienia naprawy przez serwis mobilny.
2)Zapewnienia transportu samochodu do warsztatu naprawczego w ciągu 1 dnia roboczego.
13.Zamawiający dopuszcza możliwość pokrycia kosztów wynajęcia lawety, ale muszą być ku temu przesłanki i brak możliwości naprawienia samochodu na miejscu.
14.Wykonawca usługi zobowiązuje się do przyjmowania floty Zamawiającego poza kolejnością, tj. zobowiązuje się do ich napraw w pierwszej kolejności.
15.Zamawiający wymaga, aby przez cały okres obowiązywania umowy Wykonawca po-siadał ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności o wartości co najmniej 100 000,00 zł.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379456,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379456,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379456,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zając Truck&Bus Serwis Mirosław Zając

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9121372863

7.3.3) Ulica: ul. Polna 5, Miłocice

7.3.4) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379456,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-02-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi