Wykonanie prac remontowych i budowlanych przy Zabytkowym Budynku w Ględowie
GMINA CZŁUCHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00501199
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00501199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-16 12:32
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b02ad77-e6fc-4ad9-8723-9723fc6fd9fb
- Identyfikator
- 8431537401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00501199 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych i budowlanych przy Zabytkowym Budynku w Ględowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZŁUCHÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979631
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szczecińska 33
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 598341001
1.5.8.) Numer faksu: 598342424
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugczluchow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugczluchow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czluchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowych i budowlanych przy Zabytkowym Budynku w Ględowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b02ad77-e6fc-4ad9-8723-9723fc6fd9fb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040948/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie prac remontowych i budowlanych przy Zabytkowym Budynku w Ględowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401226
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmuje wykonanie prac remontowych i budowlanych przy Zabytkowym Budynku w Ględowie.
Zakres rzeczowy zamówienia:
a. oczyszczenie i skucie zwietrzałych tynków,
b. wzmocnienie ścian stalowymi prętami,
c. oczyszczenie cegły elewacyjnej z użyciem materiałów specjalistycznych,
d. uzupełnienie spoin miedzy cegłami,
e. wymiana zniszczonych cegieł,
f. uzupełnienie braków w spoinach schodów przy wejściu głównym do przedszkola, zaprawą cementową,
g. skucie płytek klinkierowych, znajdujących na murze przy wejściu głównym do budynku i pokrycie ściany tynkiem,
h. wymiana pokrycia dachu wraz z ociepleniem,
i. odtworzenie zniszczonych detali elewacyjnych,
j. wykończenie elewacji tynkami i zaprawami mineralnymi z użyciem materiałów specjalistycznych,
k. odtworzenie parapetów ceglanych,
l. uzupełnienie brakujących oraz wymiana zniszczonych cegieł parapetowych,
m. oczyszczenie i pomalowanie balustrad schodowych,
n. wymiana okien, drzwi wejściowych oraz drzwi piwnicznych,
o. wymiana orynnowania,
p. wymiana obróbek blacharskich,
q. ocieplenie styropapą dachu płaskiego,
r. wymiana istniejących opraw oświetleniowych na korytarzach na oprawy LED.
2. Stosownie do art. 103 ust. 1 Pzp, przedmiot zamówienia opisuje się za pomocą następujących dokumentów w podanej
kolejno hierarchii ich ważności:
1) dokumentacji projektowej;
2) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót;
3) przedmiaru robót (w formie pomocniczej – dla ułatwienia kalkulacji ceny oferty).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 545000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 616057,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 545000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JULBUD Maciej Lemanczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551459889
7.3.3) Ulica: Sępoleńska 40
7.3.4) Miejscowość: Chojnice
7.3.5) Kod pocztowy: 89-600
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 545000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |