Sprzedaż i dostarczenie modułów do posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych
Rządowe Centrum Legislacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00501293
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00501293/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-16 12:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95dbea00-5b61-4ef8-b1ab-b56a5fe036ba
- Identyfikator
- 5262386150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00501293 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostarczenie modułów do posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rządowe Centrum Legislacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5262386150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krucza 36/Wspólna 6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-522
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_wzp@rcl.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rcl.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-95dbea00-5b61-4ef8-b1ab-b56a5fe036ba1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzedaż i dostarczenie modułów do posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95dbea00-5b61-4ef8-b1ab-b56a5fe036ba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501293
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00236581/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Rozbudowa przełączników sieciowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486664
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RCL.BDG.2710.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 165779,34
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie 11 sztuk modułów do posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych Aruba 5406R/5412R.
2. W ramach przedmiotu Umowy Wykonawca dostarczy moduły:
L.P Numer katalogowy Opis Ilość
1 J9993A HPE Aruba Networking 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module 6
2 J9996A HPE Aruba Networking 2-port 40GbE QSFP+ v3 zl2 Module 5
1) wraz z modułami J9993A Wykonawca dostarczy dedykowane, kompatybilne z modułami, wkładki 10G SFP+ LC MMF SR 850nm 300m. Każdy z dostarczonych modułów wyposażony będzie w 8 wkładek. Zamawiający dopuszcza dostarczenie tzw. „zamienników” dla w/w wkładek.
2) wraz z modułami J9996A Wykonawca dostarczy dedykowane, kompatybilne z modułami, wkładki Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR JL308A. Każdy z dostarczonych modułów wyposażony będzie w 2 wkładki. Zamawiający nie dopuszcza dostarczenia tzw. „zamienników” dla w/w wkładek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |