Zakup i sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących

Powiat Wieluński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00122953
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00122953/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-23 09:06
Lokalizacja
Wieluń, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb1ee9e3-f9fe-43e6-9fdf-fd96ee6d440a
Identyfikator
8321793787
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Toner do drukarek laserowych/faksówToner do fotokopiarekBębny do maszyn biurowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK SPÓŁKA JAWNAŁÓDŹ, PL · lot 0
92 387,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00122953 z dnia 2026-02-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wieluński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kazimierza Wielkiego, 2

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.wielun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb1ee9e3-f9fe-43e6-9fdf-fd96ee6d440a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-102-53-21

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs1@zs1.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs1.wielun.pl

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-103-33-90

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Traugutta 12

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dlugosz.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dlugosz.wielun.pl

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-101-42-34

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sieradzka 54

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@kopernik.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kopernik.wielun.pl/

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Specjalnych w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-184-78-04

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Traugutta 12

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs5wielun@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsswielun.szkolnastrona.pl/

Zamawiający 6

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Dziecka im. św Urszuli Ledóchowskiej w Komornikach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-120-98-25

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komorniki 30

1.5.2.) Miejscowość: Mokrsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-345

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d-d@hot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://domdzieckakomorniki.pl

Zamawiający 7

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-184-68-39

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gromadzice 49

1.5.2.) Miejscowość: Czarnożyły

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-310

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gromadzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gromadzice.pl/

Zamawiający 8

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-101-58-25

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sieradzka 56a

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lowi@praca.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wielun.praca.gov.pl/

Zamawiający 9

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-107-22-95

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skrzynno 13

1.5.2.) Miejscowość: Ostrówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-311

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpsskrzynno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dpsskrzynno.pl/

Zamawiający 10

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-179-37-70

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fabryczna 7

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdwielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pzdwielun.pl/

Zamawiający 11

1.2.) Nazwa zamawiającego: Poradnia Psychologiczna-Pedagogiczna w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-184-64-72

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Śląska 23a

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@poradnia.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-poradnia.powiat.wielun.pl/

Zamawiający 12

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-180-53-78

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Śląska 23

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr-wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcpr-wielun.pl/

Zamawiający 13

1.2.) Nazwa zamawiającego: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-101-90-71

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nadodrzańska 4

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@1.lowielun.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://1lowielun.pl/

Zamawiający 14

1.2.) Nazwa zamawiającego: II Liceum Ogólnokształcące im . Janusza Korczaka w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-172-63-77

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@korczak.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://korczak.wielun.pl/

Zamawiający 15

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-207-63-03

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3-go Maja 29

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdkwielun@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pmdkis-wielun.pl/

Zamawiający 16

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-187-41-84

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Śląska 23a

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiatowa@biblioteka.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.biblioteka.powiat.wielun.pl/

Zamawiający 17

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Wieluniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 832-207-83-31

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcuwwielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pcuw.powiat.wielun.pl/

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb1ee9e3-f9fe-43e6-9fdf-fd96ee6d440a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122953

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006219/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00046847

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.04.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 228426,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest zakup i sukcesywna dostawa fabrycznie nowych, nieregenerowanych tonerów i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących dla jednostek organizacyjnych Powiatu Wieluńskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30125120-8 - Toner do fotokopiarek

30124300-7 - Bębny do maszyn biurowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126696,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 192445,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126696,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251020624

7.3.3) Ulica: Przędzalniana 35

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-035

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92387,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy