„Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Dołhobyczów”

Gmina Dołhobyczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00123225
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00123225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-23 10:21
Lokalizacja
Dołhobyczów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e930db3-1030-4a0c-8561-97f873db8918
Identyfikator
9191783011
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoWykonywanie badańRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00123225 z dnia 2026-02-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Dołhobyczów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dołhobyczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368813

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spółdzielcza 2a

1.5.2.) Miejscowość: Dołhobyczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-540

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846532524

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dolhobyczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolhobyczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.dolhobyczow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Dołhobyczów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e930db3-1030-4a0c-8561-97f873db8918

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069080/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Dołhobyczów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00116238

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRG.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Zamówienie na wykonanie zadnia pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Dołhobyczów”.
4.2. Zakres zadania:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1 Dostawę następujących punktów oświetleniowych:
• 387 opraw drogowych LED o mocy 72W.
1.2 Wymianę/montaż przewodów do opraw oświetleniowych instalowanych na słupach betonowych wraz z oprawami – 387 szt.
1.3 Wymiana kompletnej skrzynki bezpiecznikowej na słupach betonowych – 387 szt.
1.4 Pomiary rezystancji izolacji instalacji elektrycznej, sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania – 387 szt.
1.5 Modernizacja - wyniesienie szaf sterowania oświetleniem ulicznym ze stacji transformatorowych z zastosowaniem zegara astronomicznego programowalnego zdalnie wraz z kompensacją mocy biernej – 59 szt,
1.6 Instalacja elementów systemu sterowania w oprawach LED – 387 szt.
1.7 Wyposażenie i uruchomienie systemu sterowania i monitorowania oświetlenia.
1.8 Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony w Załączniku Nr 1a do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, tj.:

a) w ramach Etapu 1 Wykonawca zobowiązany jest:
1.1 Dostarczyć oprawy oświetleniowe:
• 387 opraw drogowych LED o mocy 72W.

b) w ramach Etapu II zobowiązany jest wykonać:
2.1 Wymianę/montaż przewodów do opraw oświetleniowych instalowanych na słupach betonowych wraz z oprawami – 387 szt.
2.2 Wymiana kompletnej skrzynki bezpiecznikowej na słupach betonowych – 387 szt.
2.3 Pomiary rezystancji izolacji instalacji elektrycznej, sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania – 387 szt.
2.4 Modernizacja - wyniesienie szaf sterowania oświetleniem ulicznym ze stacji transformatorowych z zastosowaniem zegara astronomicznego programowalnego zdalnie wraz z kompensacją mocy biernej – 59 szt,
2.5 Instalacja elementów systemu sterowania w oprawach LED – 387 szt.
2.6 Wyposażenie i uruchomienie systemu sterowania i monitorowania oświetlenia.
2.7 Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

Przystąpienie do realizacji Etapu II przedmiotowego zamówienia możliwe będzie po uprzednim protokolarnym zakończeniu realizacji Etapu I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

71355200-3 - Wykonywanie badań

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art.255 pkt.6 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 1320 z późn.zm.) informuję, że postępowanie w sprawie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na realizację zadania pn. „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Dołhobyczów” unieważnia się, ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2026-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy