„Wykonanie projektu budowy drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Pszennej w Ślęzie do ronda na WOW.”

Gmina Kobierzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00123754
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00123754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-23 12:24
Lokalizacja
Kobierzyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e693a979-a0f0-4e1d-9464-59994ccc2042
Identyfikator
8961308068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi sporządzania mapUsługi inżynieryjne naukowe i techniczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00123754 z dnia 2026-02-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie projektu budowy drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Pszennej w Ślęzie do ronda na WOW.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71-3698162

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ugk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kobierzyce.ezamawiajacy.pl/pn/KOBIERZYCE/demand/264612/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie projektu budowy drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Pszennej w Ślęzie do ronda na WOW.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e693a979-a0f0-4e1d-9464-59994ccc2042

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044781/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa drogi dla rowerów i drogi dla piszych i rowerów wzdłuż ul. Pszennej w Ślęzie do ronda na WOW.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00102133

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Wykonanie projektu budowy drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Pszennej w Ślęzie do ronda na WOW.”
Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę p/n „Wykonanie projektu budowy drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Pszennej w Ślęzie do ronda na WOW.”
2. Zamówienie obejmuje wykonanie przez Wykonawcę kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Pszennej i Radosnej, pozyskanie wszystkich wymaganych do realizacji inwestycji uzgodnień i decyzji w tym ostatecznej decyzji ZRID oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót.
cd w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację 180.000,00 zł.
W związku z zaistniałą sytuacją Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024 r., poz. 1320 ze zm.), gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287820,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi