Dostawa kruszyw wraz z ich rozplantowaniem na drogach na terenie Gminy Włoszczowa w 2026 roku

Gmina Włoszczowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00123758
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00123758/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-23 12:25
Lokalizacja
Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-893629f3-c4dd-496f-bd80-49144bc0a707
Identyfikator
6090002217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kamień drogowyKruszywoŻwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

EWA ŚLĘZAKLipie 2; Krasocin, PL · lot 0
314 880 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00123758 z dnia 2026-02-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszyw wraz z ich rozplantowaniem na drogach na terenie Gminy Włoszczowa w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włoszczowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009923

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 14

1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 394 26 69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gmina-wloszczowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wloszczowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1248829

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kruszyw wraz z ich rozplantowaniem na drogach na terenie Gminy Włoszczowa w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-893629f3-c4dd-496f-bd80-49144bc0a707

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123758

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040308/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa kruszyw wraz z ich rozplantowaniem na drogach na terenie Gminy Włoszczowa w 2026 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00051168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FIP.271.1.1.2026.AS7

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 294031,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania są dostawy pn. „Dostawa kruszyw wraz z ich rozplantowaniem na drogach na terenie Gminy Włoszczowa w 2026 roku”. Szacunkowa ilość poszczególnych frakcji jaką Zamawiający zamierza zakupić:1)tłuczeń – frakcja 31,5-63mm spełniające wymogi PN-EN 13242+A1:2010 o następujących właściwościach fizyko-mechanicznych w ilości szacunkowej około 80 t:-odporność na rozdrabnianie określona wskaźnikiem Los Angeles mniejszym bądź równym 30, LA ≤ LA30-odporność na ścieranie określona współczynnikiem mikro – Devala mniejszym bądź równym 30, MDE ≤ MDE302)kliniec – frakcja 4-31,5mm spełniające wymogi PN-EN 13242+A1:2010 o następujących właściwościach fizyko-mechanicznych w ilości szacunkowej około 1160 t:-odporność na rozdrabnianie określona wskaźnikiem Los Angeles mniejszym bądź równym 30, LA ≤ LA30-odporność na ścieranie określona współczynnikiem mikro – Devala mniejszym bądź równym 30, MDE ≤ MDE303)mieszanka – frakcja 0-63mm spełniające wymogi PN-EN 13242+A1:2010 o następujących właściwościach fizyko-mechanicznych w ilości szacunkowej około 300 t:-odporność na rozdrabnianie określona wskaźnikiem Los Angeles mniejszym bądź równym 30, LA ≤ LA30-odporność na ścieranie określona współczynnikiem mikro – Devala mniejszym bądź równym 30, MDE ≤ MDE304)mieszanka – frakcja 0-31,5mm spełniające wymogi PN-EN 13242+A1:2010 o następujących właściwościach fizyko-mechanicznych w ilości szacunkowej około 1360 t:-odporność na rozdrabnianie określona wskaźnikiem Los Angeles mniejszym bądź równym 30, LA ≤ LA30-odporność na ścieranie określona współczynnikiem mikro – Devala mniejszym bądź równym 30, MDE ≤ MDE30 Wskazane w SWZ ilości kruszywa nie stanowią ilości zamawianej. Ilości kruszywa wskazane w SWZ nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Rozliczenia będą dokonywane w odniesieniu do ilości faktycznych dostarczonych na podstawie jednostkowych zamówień w okresie obowiązywania umowy. Wskazane w SWZ ilości kruszyw mogą ulec zmianie odpowiednio do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Kruszywa stanowiące przedmiot dostawy muszą posiadać deklaracje właściwości użytkowych lub certyfikat jakości, co stanowi potwierdzenie jakości wymagane przez Zamawiającego. Faktyczne ilości i rodzaje zamawianych dostaw kruszywa będą wskazywane przez Zamawiającego w jednostkowych zamówieniach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113140-8 - Kamień drogowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 409959,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " ŚLĘZ-POL" Ewa Ślęzak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561052776

7.3.4) Miejscowość: Lipie 2

7.3.5) Kod pocztowy: 29-105

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314880,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2026-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy