Świadczenie usług wsparcia technicznego nad aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2026 rok

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00124364
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00124364/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-23 14:43
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb74299d-4210-4a6c-8a4c-19a5af8907de
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

COM - PAN SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
272 649,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00124364 z dnia 2026-02-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług wsparcia technicznego nad aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2026 rok

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług wsparcia technicznego nad aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2026 rok

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb74299d-4210-4a6c-8a4c-19a5af8907de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124364

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003566/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.81 Usługa asysty technicznej wraz z modyfikacją dla aplikacji Kofax służącej do skanowania i przetwarzania aktów notarialnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Firma COM-PAN SYSTEM sp. z o.o. jest jedynym dystrybutorem rozwiązania dla „Systemu do zarządzania aktami notarialnymi”, nie udostępnia kodów źródłowych do aplikacji oraz nie przekazuje autorskich praw majątkowych (oświadczenie wykonawcy w załączeniu do wniosku o przeprowadzenie postępowania).
W celu zapewnienia ciągłości pracy w Wydziałach Urzędu Miasta Łodzi użytkujących aplikację konieczne jest dalsze utrzymywanie aplikacji, wsparte usługą nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem, z możliwością wprowadzania niezbędnych modyfikacji aplikacji, oraz zgłaszaniem błędów. Błędy są zgłaszane zarówno przez pracowników Urzędu Miasta Łodzi jak i Łódzkiego Ośrodka Geodezji. Urząd Miasta Łodzi, nie posiadając praw do kodów źródłowych użytkowanej aplikacji, może przeprowadzić postępowanie jedynie w trybie negocjacji z jednym wykonawcą.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-II.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego nad aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2026 rok.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji znajdują się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, tj. Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 5 do Zaproszenia do negocjacji – Wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COM-PAN SYSTEM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5222919060

7.3.3) Ulica: ul. Pęcicka 42

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-688

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272649,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji przedmiotu umowy: od dnia zawarcia umowy do dnia 31.12.2026 r.
2026-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi