Szkolenie zdalne z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00124388
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00124388/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-23 14:49
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e80ea635-53af-464b-b9c9-89b275067178
- Identyfikator
- 8511021591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00124388 z dnia 2026-02-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenie zdalne z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego dla
Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
1.3.) Oddział zamawiającego: ZUW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514354
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 4
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-502
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 430 34 39, 91430 3450
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bl@szczecin.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecin.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zuw.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Szkolenie zdalne z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego dlaZachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e80ea635-53af-464b-b9c9-89b275067178
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124388
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Cyberbezpieczny Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki, cyberbezpieczna administracja zespolona” – numer wniosku o przyznanie grantu: KPOD.05.10-CR.01-001/24/0009.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00106873
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: L-1.272.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 609535,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie zdalne - certyfikacja z zakresu cyberbezpieczeństwa bazy danych i systemu operacyjnego U24.Szkolenie zdalne dla kadry informatycznej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie i jednostek administracji zespolonej, obejmujące certyfikację z zakresu cyberbezpieczeństwa bazy danych i systemu operacyjnego. W szkoleniu uczestniczyć będzie 11 osób w tym:
1) Szkolenie MariaDB - Administracja - 4 osoby w ciągu 1 dnia 8 godzin. Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu administracji bazą danych MariaDB,
2) Szkolenie MariaDB – Query - 4 osoby w ciągu 1 dnia 8 godzin. Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu tworzenia zapytań do bazy danych MariaDB,
3) Szkolenie Administracja systemem Windows 2025 Server - 3 osoby w ciągu 1 dnia 8 godzin.
Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu Administracji systemem Windows 2025 Server
Szczegółowy opis oraz forma realizacji szkolenia, którą zapewni Wykonawca oraz wymagania określone są w załączniku nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia dla I części.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ (odpowiednio dla danej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 53658,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie zdalne, przygotowujące do certyfikacji Certified Ethical Hacker (CEH) z zakresu cyberbezpieczeństwa U28.Szkolenie zdalne, przygotowujące do certyfikacji pracowników służb informatycznych Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie z zakresu etycznego hacking’u. W szkoleniu uczestniczyć będą 3 osoby w ciągu 3 – 6 dni, tj. od 24 – 48 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia z ukończenia szkolenia z CEH.
Szczegółowy opis oraz forma realizacji szkolenia, którą zapewni Wykonawca oraz wymagania określone są w załączniku nr 1a do SWZ - opis II części przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ (odpowiednio dla danej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 40950,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie zdalne audytor wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO 27001.U22Szkolenie zdalne audytor wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO 27001 dla pracowników służb informatycznych Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie i jednostek administracji zespolonej.
W szkoleniu uczestniczyć będzie 14 osób w ciągu 3 – 6 dni, tj. od 24 – 48 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem certyfikatu Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO 27001.
Szczegółowy opis oraz forma realizacji szkolenia, którą zapewni Wykonawca oraz wymagania określone są w załączniku nr 1b do SWZ - opis III części przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ (odpowiednio dla danej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
4.5.5.) Wartość części: 57905,37 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie zdalne dwustopniowe z zakresu cyberbezpieczeństwa, szkolenia specjalistyczne w zakresie zastosowanych (planowanych do zastosowania) środków bezpieczeństwa w ramach przedsięwzięcia grantowego.U25.Szkolenie zdalne dwustopniowe z zakresu cyberbezpieczeństwa, szkolenia specjalistyczne dla kadry zarządzającej i informatyków Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie i jednostek administracji zespolonej, w zakresie zastosowanych (planowanych do zastosowania) środków bezpieczeństwa w ramach przedsięwzięcia grantowego, obejmuje:
1) Testy penetracyjne – stopień I: szkolenie musi zostać przeprowadzone dla 13 osób w ciągu 3 – 6 dni, tj. od 24 – 48 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu przeprowadzania testów penetracyjnych systemów informatycznych.
2) Testy penetracyjne – stopień II: szkolenie musi zostać przeprowadzone dla 13 osób w ciągu 3 – 6 dni, tj. od 24 – 48 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu przeprowadzania testów penetracyjnych systemów informatycznych.
Szczegółowy opis oraz forma realizacji szkolenia, którą zapewni Wykonawca oraz wymagania określone są w załączniku nr 1c do SWZ - opis IV części przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ (odpowiednio dla danej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 109759,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie zdalne - Certyfikacja z zakresu cyberbezpieczeństwa wyrobów. U27Szkolenie zdalne dla kadry informatycznej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie i jednostek administracji zespolonej, obejmujące:
1) Szkolenia z zakresu Cisco Certified Network Associate (CCNA). Szkolenie musi zostać przeprowadzone dla 14 osób w ciągu 5 – 14 dni, tj. od 40 – 120 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu Cisco Certified Network Associate (CCNA).
2) Szkolenie z zakresu administrowania urządzeniami FortiGate, FortiManager i FortiAnalyzer. Szkolenie musi zostać przeprowadzone dla 16 osób w ciągu 5 – 6 dni, tj. od 40 – 48 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu administracji urządzeniami FortiGate, FortiManager i FortiAnalyzer.
3) Szkolenia z zakresu ESET - Protect Administrator. Szkolenie musi zostać przeprowadzone dla 11 osób w ciągu 1 – 2 dni, tj. od 8 – 16 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu ESET - Protect Administrator.
4) Szkolenia z zakresu Veeam® Backup & Replication™ v12.1: Configure, Manage, and Recover (VMCE). Szkolenie musi zostać przeprowadzone dla 13 osób w ciągu 5 – 6 dni, tj. od 40 – 48 godzin (Wariant dniowy i godzinowy do wyboru Wykonawcy). Szkolenie musi zakończyć się uzyskaniem zaświadczenia (certyfikatu) z ukończenia szkolenia z zakresu Veeam® Backup & Replication™ v12.1: Configure, Manage, and Recover (VMCE).
Szczegółowy opis oraz forma realizacji szkolenia, którą zapewni Wykonawca oraz wymagania określone są w załączniku nr 1d do SWZ - opis V części przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ (odpowiednio dla danej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
4.5.5.) Wartość części: 347263,01 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dla części I nie wpłynęła żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dla II części nie wpłynęła żadna oferta
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dla III części nie wpłynęła żadna oferta
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dla IV części nie wpłynęła żadna oferta
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dla V części nie wpłynęła żadna oferta
| 2026-02-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |