Zakup i dostawa wyposażenia do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów z podziałem na części
Gminne Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00124525
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00124525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-23 15:34
- Lokalizacja
- Grybów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80ea0d94-fce7-4888-85a6-ecb27533cdf7
- Identyfikator
- 7342797436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00124525 z dnia 2026-02-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa wyposażenia do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminne Centrum Usług Społecznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492023830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jakubowskiego 33
1.5.2.) Miejscowość: Grybów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-330
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 448 42 40
1.5.8.) Numer faksu: 18 448 42 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gcus@gminagrybow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gcus.gminagrybow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gminne-centrum-uslug-spolecznych-w-grybowie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa wyposażenia do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80ea0d94-fce7-4888-85a6-ecb27533cdf7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033805/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup wyposażenia do Dziennego Domu Seniora zakup mat. plastyczno-malarskich w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gm. Grybów
1.2.2 Zakup wyposażenia do Dziennego Domu Seniora - zakup wyposażenia AGD i RTV w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2. Przedmiotowe zamówienie dofinansowane jest z w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów" realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (FEM) Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00058939
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GCUS.ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wyposażenia do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów” z podziałem na części. Część 1. Zakup i dostawa materiałów plastyczno-malarskich.4.5.3.) Główny kod CPV: 37800000-6 - Wyroby rękodzielnicze i artystyczne
4.5.5.) Wartość części: 11899,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wyposażenia do Dziennego Domu Seniora w ramach projektu pn. „Aktywizacja społeczna osób starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym na obszarze Gminy Grybów” z podziałem na części. Część 2. Zakup i dostawa sprzętu AGD i RTV.4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11899,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11899,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242902720
7.3.3) Ulica: ul. Nowogrodzka 64/43
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-014
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11899,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie czynności badania, Zamawiający powziął informację, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą polegającą na nieprecyzyjnym opisie przedmiotu zamówienia. W pozycji nr 2 „Oprogramowanie” załącznika nr 4.2 Opis przedmiotu zamówienia część 2, błędnie został opisany przedmiot zamówienia, co miało wpływ na prawidłowe skalkulowanie ceny oferty.
| 2026-02-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |