Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych w Gminie Zamość
Gmina Zamość
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00501427
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00501427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-16 13:19
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f6f0f8b-2888-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 9222717648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00501427 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych w Gminie Zamość
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zamość
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368724
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Peowiaków 92
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@zamosc.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugzamosc.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9397141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych w Gminie Zamość2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f6f0f8b-2888-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059607/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa i przebudowa dróg wewnętrznych w Gminie Zamość
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363841
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres inwestycji obejmuje: 1. Budowa drogi wewnętrznej obręb Siedliska i Za-wada w m. Zawada - dł. ok. 384,50 m i szer.5 m o nawierzchni asfaltowej - obustronne pobocza o szer. po 0,75 m z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie - budowa i przebudowa zjazdów indywidualnych, publicznych i dojść pie-szych z kostki betonowej lub kruszywa łamanego – wody opadowe z jezdni zostaną skierowane na pobocza o nawierzchni przepuszczalnej oraz tereny zielone - po-łączenie komunikacyjne z dr. wew. (dz. nr 246 obręb Siedliska) 2. Budowa drogi wewnętrznej z oświetleniem w m. Płoskie - dł. ok. 405,5 m i szer.5 m o nawierzchni z kostki brukowej ograniczonej krawężnikami, - obustronne pobocza gruntowe ulepszone o szerokości 0,75 m - budowa i przebudowa zjazdów i dojść pie-szych - budowa oświetlenia ulicznego typu LED, wycinka drzew i krzewów w przypadku kolizji z inwestycją, zabezpieczenie istniejących sieci, likwidacja kolizji branżowych w przypadku konieczności - odwodnienie za pomocą wpustów deszczowych do studni chłonnych 3. Budowa drogi wewnętrznej w m. Żdanów - dł. ok. 577 m, szer.4,5 - 5 m o nawierzchni asfaltowej -obustronne pobocza gruntowe ulepszone o szer. min. 0,5 m - budowa i przebudowa zjazdów i dojść pieszych - odwodnienie w postaci studni chłonnych - wycinka drzew i krzewów w przypadku kolizji z inwestycją, zabezpieczenie istniejących sieci, likwidacja kolizji branżowych w przypadku konieczności 4. Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Łapiguz - dł. 157,60 m i szer.5 m o nawierzchni asfaltowej - zjazdy do posesji i działek oraz dojścia do furtek z kostki betonowej brukowej - pobocza o szer.2x0,75 m, gruntowe ulepszone - odwodnienie liniowe z korytek betonowych - wykonanie zabezpieczeń, regulacje wysokościowe, studzienek i zaworów 5. Budowa drogi wewnętrznej w m. Zawada - dł. ok. 199 m, szer. 6 m o nawierzchni asfaltowej, obustronne pobocza gruntowe ulepszone o szer. min. 0,75 m - odwodnienie wraz z niezbędną infrastrukturą - budowa i przebudowa zjazdów i dojść pieszych - zabezpieczenie istniejących sieci, likwidacja kolizji branżowych w przypadku konieczności 6. Budowa drogi wewnętrznej w m. Kalinowice - dł. ok. 417 m, szer. 4 m o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, obustronne pobocza gruntowe ulepszone o szer. min. 0,5 m - odwodnienie wraz z niezbędną infrastrukturą - budowa i przebudowa zjazdów i dojść pieszych - zabezpieczenie istniejących sieci, likwidacja kolizji branżowych w przypadku konieczności. Dzięki realizacji inwestycji mieszkańcy 5 miejscowości odczują znaczną poprawę bezpieczeństwa, warunków użytkowania drogi oraz dostępności komunikacyjnej do lokalnych ośrodków gospodarczych, instytucji publicznych, szkół i miejsc pracy. Podniesie się komfort i jakość życia mieszkańców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6216375,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6703346,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6273000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Transportowy "DROGMOST" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223065490
7.3.3) Ulica: Mokre 24D
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6273000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |