Dostawa sprzętu informatycznego
GMINA ŁODYGOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00125396
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00125396/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-24 10:50
- Lokalizacja
- Łodygowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38106d7c-8198-41f7-b339-ce9a6e7970e1
- Identyfikator
- 5532450019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt komputerowyEkrany i konsole komputeroweUrządzenia do przechowywania i odczytu danychNośniki do przechowywania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00125396 z dnia 2026-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁODYGOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lodygowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodygowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-38106d7c-8198-41f7-b339-ce9a6e7970e11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu informatycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38106d7c-8198-41f7-b339-ce9a6e7970e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125396
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045933/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu informatycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozwój zeroemisyjnej mobilności nad Jeziorem Żywieckim i Międzybrodzkim” oraz „LOWE 2.0. w gminie Łodygowice”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574245
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.271.27.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 130205,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego spełniającego parametry jakościowe określone w załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zamówienie jest współfinansowane w ramach projektów, pn.: „LOWE 2.0. w gminie Łodygowice” oraz „Rozwój zeroemisyjnej mobilności nad Jeziorem Żywieckim i Międzybrodzkim”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30234000-8 - Nośniki do przechowywania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 263 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanieo udzielenie zamówienia pn. „Dostawa sprzętu informatycznego” ponieważ Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy, mimo pisemnego wezwania do jej zawarcia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |