Część 1 Elementy odzieży ochronnej, zabezpieczenie potrzeb ludności.
Gmina Miejska Wałcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00125510
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00125510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-24 11:16
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48661980-1f76-4e0f-a057-47204ce82911
- Identyfikator
- 7651602896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Hełmy ochronneObuwie ochronneRękawiceObuwie z częściami gumowymi lub z tworzyw sztucznychSpecjalna odzież roboczaKaloszePlecaki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00125510 z dnia 2026-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Część 1 Elementy odzieży ochronnej, zabezpieczenie potrzeb ludności.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wałcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umwalcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.walcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11917871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Część 1 Elementy odzieży ochronnej, zabezpieczenie potrzeb ludności.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48661980-1f76-4e0f-a057-47204ce82911
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRP.271.36.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 244756,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów odzieży ochronnej, zabezpieczenie potrzeb ludności w celu doposażenia bazy magazynowej Organu Ochrony Ludności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18444111-4 - Hełmy ochronne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18830000-6 - Obuwie ochronne
18424000-7 - Rękawice
18812000-4 - Obuwie z częściami gumowymi lub z tworzyw sztucznych
18130000-9 - Specjalna odzież robocza
18816000-2 - Kalosze
18931100-5 - Plecaki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało wszczęte na platformie zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1191787• Ogłoszenie o zamówieniu opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 10 października 2025 r.
• Termin składania ofert wyznaczono na 22 października 2025 r. do godz. 13:00.
• Otwarcie ofert zaplanowano na 22 października 2025 r. o godz. 13:05.
W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. Po upływie terminu składania ofert system platformazakupowa.pl nie odnotował żadnych zgłoszeń wykonawców.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |