Usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń z zakresu systemu informacji przestrzennej (GIS).

Muzeum Narodowe w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00126088
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00126088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-24 13:08
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec6440ad-1bec-46da-bd66-909510e4f6ad
Identyfikator
9462700771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

"ESRI POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
27 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00126088 z dnia 2026-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń z zakresu systemu informacji przestrzennej (GIS).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387167680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 815379641

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mnwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mnwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ec6440ad-1bec-46da-bd66-909510e4f6ad

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń z zakresu systemu informacji przestrzennej (GIS).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec6440ad-1bec-46da-bd66-909510e4f6ad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018470/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Szkolenia z projektów: 1) „www.muzeach 2.0” (...) 2) Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę (...) FENX.07.01, 3) Usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń (KPO)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „www.muzeach 2.0” realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 Działania 2.3 „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00052930

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.1.1.2026.PW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 28300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń z zakresu systemu informacji przestrzennej (GIS).
Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie szkolenia z zakresu systemu informacji przestrzennej (GIS) w systemie stacjonarnym lub online wraz z zapewnieniem materiałów szkoleniowych oraz obsługi szkolenia.
Wykonawca zobowiązany będzie do organizacji 3 szkoleń, każde dla 3 pracowników Zamawiającego, na oryginalnym oprogramowaniu zapewniając licencję dla wszystkich uczestników szkolenia wraz z zapewnieniem materiałów szkoleniowych oraz obsługą szkoleń w zakresie:
1) Tworzenie map i wizualizacji programami w ArcGIS – poziom podstawowy,
2) ArcGIS StoryMaps – poziom podstawowy,
3) Funkcje Arc GIS Online w praktyce – poziom podstawowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Esri Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5221022327

7.3.3) Ulica: Plac Konesera 9

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-736

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi