Dostawa środków czystości dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00126161
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00126161/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-24 13:20
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae0a47d7-9447-4f6c-ad68-727ba3eb4bfe
- Identyfikator
- 6281916916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00126161 z dnia 2026-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków czystości dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Topolowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital-chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital-chrzanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chrzanow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa środków czystości dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae0a47d7-9447-4f6c-ad68-727ba3eb4bfe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126161
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00021895
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 14.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 62054 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 24.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 111742,20 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 34.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 4368,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 44.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33721200-2 - Maszynki do golenia
4.5.5.) Wartość części: 7521,60 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 54.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 335881,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 64.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 173410,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 74.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 19920 EUR
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że faktyczna wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
Postępowanie zostało wszczęte w trybie właściwym dla zamówień o wartości mniejszej niż progi unijne (publikacja w Biuletynie Zamówień Publicznych), podczas gdy ze względu na jego wartość winno być prowadzone w procedurze unijnej, co wymaga m.in. publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED).
Ustalona wartość szacunkowa zamówienia: 714896,80 zł plus prawo opcji 50%.
Wady tej nie da się naprawić na obecnym etapie postępowania. Jedynym sposobem na zapewnienie zgodności z prawem jest unieważnienie obecnego postępowania i wszczęcie nowego.
Zawarcie umowy w wyniku tak przeprowadzonego postępowania naruszałoby art. 457 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp (brak publikacji ogłoszenia w DUUE), co stanowi podstawę do jej unieważnienia.
W takiej sytuacji unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp jest konieczne.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że faktyczna wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
Postępowanie zostało wszczęte w trybie właściwym dla zamówień o wartości mniejszej niż progi unijne (publikacja w Biuletynie Zamówień Publicznych), podczas gdy ze względu na jego wartość winno być prowadzone w procedurze unijnej, co wymaga m.in. publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED).
Ustalona wartość szacunkowa zamówienia: 714896,80 zł plus prawo opcji 50%.
Wady tej nie da się naprawić na obecnym etapie postępowania. Jedynym sposobem na zapewnienie zgodności z prawem jest unieważnienie obecnego postępowania i wszczęcie nowego.
Zawarcie umowy w wyniku tak przeprowadzonego postępowania naruszałoby art. 457 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp (brak publikacji ogłoszenia w DUUE), co stanowi podstawę do jej unieważnienia.
W takiej sytuacji unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp jest konieczne.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że faktyczna wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
Postępowanie zostało wszczęte w trybie właściwym dla zamówień o wartości mniejszej niż progi unijne (publikacja w Biuletynie Zamówień Publicznych), podczas gdy ze względu na jego wartość winno być prowadzone w procedurze unijnej, co wymaga m.in. publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED).
Ustalona wartość szacunkowa zamówienia: 714896,80 zł plus prawo opcji 50%.
Wady tej nie da się naprawić na obecnym etapie postępowania. Jedynym sposobem na zapewnienie zgodności z prawem jest unieważnienie obecnego postępowania i wszczęcie nowego.
Zawarcie umowy w wyniku tak przeprowadzonego postępowania naruszałoby art. 457 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp (brak publikacji ogłoszenia w DUUE), co stanowi podstawę do jej unieważnienia.
W takiej sytuacji unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp jest konieczne.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że faktyczna wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
Postępowanie zostało wszczęte w trybie właściwym dla zamówień o wartości mniejszej niż progi unijne (publikacja w Biuletynie Zamówień Publicznych), podczas gdy ze względu na jego wartość winno być prowadzone w procedurze unijnej, co wymaga m.in. publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED).
Ustalona wartość szacunkowa zamówienia: 714896,80 zł plus prawo opcji 50%.
Wady tej nie da się naprawić na obecnym etapie postępowania. Jedynym sposobem na zapewnienie zgodności z prawem jest unieważnienie obecnego postępowania i wszczęcie nowego.
Zawarcie umowy w wyniku tak przeprowadzonego postępowania naruszałoby art. 457 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp (brak publikacji ogłoszenia w DUUE), co stanowi podstawę do jej unieważnienia.
W takiej sytuacji unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp jest konieczne.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że faktyczna wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
Postępowanie zostało wszczęte w trybie właściwym dla zamówień o wartości mniejszej niż progi unijne (publikacja w Biuletynie Zamówień Publicznych), podczas gdy ze względu na jego wartość winno być prowadzone w procedurze unijnej, co wymaga m.in. publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED).
Ustalona wartość szacunkowa zamówienia: 714896,80 zł plus prawo opcji 50%.
Wady tej nie da się naprawić na obecnym etapie postępowania. Jedynym sposobem na zapewnienie zgodności z prawem jest unieważnienie obecnego postępowania i wszczęcie nowego.
Zawarcie umowy w wyniku tak przeprowadzonego postępowania naruszałoby art. 457 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp (brak publikacji ogłoszenia w DUUE), co stanowi podstawę do jej unieważnienia.
W takiej sytuacji unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp jest konieczne.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że faktyczna wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
Postępowanie zostało wszczęte w trybie właściwym dla zamówień o wartości mniejszej niż progi unijne (publikacja w Biuletynie Zamówień Publicznych), podczas gdy ze względu na jego wartość winno być prowadzone w procedurze unijnej, co wymaga m.in. publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED).
Ustalona wartość szacunkowa zamówienia: 714896,80 zł plus prawo opcji 50%.
Wady tej nie da się naprawić na obecnym etapie postępowania. Jedynym sposobem na zapewnienie zgodności z prawem jest unieważnienie obecnego postępowania i wszczęcie nowego.
Zawarcie umowy w wyniku tak przeprowadzonego postępowania naruszałoby art. 457 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp (brak publikacji ogłoszenia w DUUE), co stanowi podstawę do jej unieważnienia.
W takiej sytuacji unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp jest konieczne.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że faktyczna wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
Postępowanie zostało wszczęte w trybie właściwym dla zamówień o wartości mniejszej niż progi unijne (publikacja w Biuletynie Zamówień Publicznych), podczas gdy ze względu na jego wartość winno być prowadzone w procedurze unijnej, co wymaga m.in. publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED).
Ustalona wartość szacunkowa zamówienia: 714896,80 zł plus prawo opcji 50%.
Wady tej nie da się naprawić na obecnym etapie postępowania. Jedynym sposobem na zapewnienie zgodności z prawem jest unieważnienie obecnego postępowania i wszczęcie nowego.
Zawarcie umowy w wyniku tak przeprowadzonego postępowania naruszałoby art. 457 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp (brak publikacji ogłoszenia w DUUE), co stanowi podstawę do jej unieważnienia.
W takiej sytuacji unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp jest konieczne.
| 2026-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |