Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Gminy Niegowa oraz jej jednostek podległych
GMINA NIEGOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00126322
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00126322/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-24 13:48
- Lokalizacja
- Niegowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8bfdc90-f216-4130-a51a-6729219f31c0
- Identyfikator
- 5771960580
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
1 przyznane
DROŚ SAWICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzystajń, PL · lot 0
219 780 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00126322 z dnia 2026-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Gminy Niegowa oraz jej jednostek podległych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEGOWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Niegowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000539970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: SOBIESKIEGO
1.5.2.) Miejscowość: Niegowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-320
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343151020
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@niegowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niegowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/73828/summary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury w Niegowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5771939350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WOJSKA POLSKIEGO 2
1.5.2.) Miejscowość: NIEGOWA
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-320
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gokniegowa@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niegowa.pl
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 577-18-81-248
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sokolniki
1.5.2.) Miejscowość: Sokolniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-320
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs_sokolniki@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspsokolniki.szkolnastrona.pl/
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa w Niegowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 577-18-40-628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna
1.5.2.) Miejscowość: Niegowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-320
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spniegowa@vp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spniegowa.edupage.org/contact/
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Publiczne w Niegowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 577-18-40-574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna
1.5.2.) Miejscowość: Niegowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-320
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole.niegowa@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkoleniegowa.szkolnastrona.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Gminy Niegowa oraz jej jednostek podległych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8bfdc90-f216-4130-a51a-6729219f31c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024918/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Gminy Niegowa oraz jej jednostek podległych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00053113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RPV.271.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220044,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego do kotłowni budynków jednostek podległych Gminy Niegowa, wyposażonych w kotłownie olejowe, w ilości szacunkowej 66 000 litrów, wskazanych w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ - Wykaz gminnych obiektów wyposażonych w kotłownie olejowe zawierającego również szacunkową ilością oleju dla poszczególnych jednostek. Zamawiający określa minimalną ilość dostaw na poziomie 60 000,00 (sześćdziesięciu tysięcy litrów)
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219780,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236280,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219780,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROŚ SAWICKI SP. ZO.O
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741771696
7.3.3) Ulica: PRZEMYSŁOWA 2
7.3.4) Miejscowość: PRZYSTAJŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 42-141
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219780,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2026-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |