Modernizacja Oddziału Kardiologii w systemie zaprojektuj i wybuduj
Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00126947
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00126947/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-02-25 07:41
- Lokalizacja
- Sandomierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-edafb5eb-bb89-4fbf-a5b9-fe5d2022d2b6
- Identyfikator
- 8641577743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00126947 z dnia 2026-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Oddziału Kardiologii w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000302385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Schinzla 13
1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zszelag@sand.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sand.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-edafb5eb-bb89-4fbf-a5b9-fe5d2022d2b61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Oddziału Kardiologii w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edafb5eb-bb89-4fbf-a5b9-fe5d2022d2b6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126947
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012359/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja Oddziału Kardiologii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
W ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostęp-ność i jakość systemu ochrony zdrowia”; Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00079403
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia: „Modernizacja Oddziału Kardiologii w systemie zaprojektuj i wybu-duj”.
2. Przedsięwzięcie realizowane w ramach programu pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury Szpitala Specjalistycznego
Ducha Świętego w Sandomierzu, jako OK II w ramach KSK w celu poprawy dostęp-ności i jakości opieki kardiologicznej”
realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwięk-szania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i
jakość systemu ochrony zdrowia”; In-westycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki
wysokospecjalistycznej i in-nych podmiotów leczniczych”. Umowa dofinansowania Nr KPOD.07.02-IP.10-
0334/25/KPO/422/2025/485
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz:
1) załącznik nr 2 – Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) wraz z załącznikami do PFU,
2) Załącznik nr 3 – Projekt umowy.
4. Zakończenie prac budowlanych wraz z odbiorami i uzyskaniem niezbędnych pozwoleń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie (jeżeli dotyczy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71210000-3 - Doradcze usługi architektoniczne
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznegow zakresie opisanym powyżej, ponieważ oferta (ważna, niepodlegajaca odrzuceniu) z najkorzystniejszą ceną znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
| 2026-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |