Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00127168
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00127168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-02-25 08:57
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7c5daff-0567-41eb-9908-1115675fddcb
- Identyfikator
- 7122410926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00127168 z dnia 2026-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
1.3.) Oddział zamawiającego: USK Nr 4
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288751
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dr. K. Jaczewskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-090
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@usk4.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk4.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spsk4lublin.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5008311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7c5daff-0567-41eb-9908-1115675fddcb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00127168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048197/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 - SX104 w segmencie "C" oraz SX101 - SX100 w segmencie "D" bloku CMD
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00053897
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDZ.261.5.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD.
Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w zamówienia, jego standardy jakościowe i zakres zamówienia zawierają: Ekspertyzy Technicznej poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104” – w segmencie „C” oraz SX101 – SX100
– w segmencie „D” bloku CMD oraz przedmiary stanowiące Załącznik nr 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45232424-0 - Roboty budowlane w zakresie wylotów kanałów ściekowych
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne
44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych
44113810-6 - Wykończenia nawierzchni
44113120-2 - Płyty chodnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez firmę Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa „PRIMBUD” Sp. z o.o. (1 377 605,83 zł brutto) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 1 280 686,16 zł brutto. Zamawiający dokonał analizy swoich możliwości finansowych i stwierdził, że nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym, zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, postępowanie podlega unieważnieniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1377605,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1377605,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |