Świadczenie usług zabezpieczenia medycznego dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu gospodarczym

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00127396
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00127396/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-25 09:58
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a9ba89f-2f57-406a-b8bf-23ded16358f1
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zdrowotne świadczone dla firmUsługi medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

OPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
224 956 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00127396 z dnia 2026-02-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług zabezpieczenia medycznego dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu gospodarczym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.sekretariat@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług zabezpieczenia medycznego dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu gospodarczym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a9ba89f-2f57-406a-b8bf-23ded16358f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00127396

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00123153/38/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Świadczenie usług zabezpieczenia medycznego dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu gospodarczym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00560095

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 73/MED/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zabezpieczenia medycznego dla 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu gospodarczym. Usługa zabezpieczenia medycznego obejmować będzie obecność wykwalifikowanego personelu medycznego (lekarz/ratownik medyczny) wraz z pojazdem sanitarnym lub bez pojazdu sanitarnego w różnych konfiguracjach. Zabezpieczenie medyczne dotyczy działań w obrębie miasta Kraków i poza jego obszarem administracyjnym.

2. Zamówienie obejmuje:
 zabezpieczenie ćwiczeń wojskowych, szkoleń wojskowych, powołań do służby w ramach Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz innych wydarzeń, których organizatorem są instytucje wojskowe typu pikniki okolicznościowe, targi.
 kwalifikacje do wcieleń
Kwalifikacje do wcieleń/powołań odbywają się poprzez przeprowadzenie badania podmiotowego i przedmiotowego oraz ewentualnej analizie przedstawionych przez kandydatów zaświadczeń lekarskich o aktualnym stanie zdrowia bazując na aktualnej wiedzy medycznej oraz Rozporządzeniu Ministra Obrony Narodowej z dn. 25 marca 2024 r. w sprawie orzekania o zdolności do służby wojskowej i trybu postępowania wojskowych komisji lekarskich. Powyższe nie obejmuje wykonywania badań laboratoryjnych.
 Usługa zabezpieczenia medycznego w różnych konfiguracjach tj.
• zespół pełny: pojazd sanitarny, 2x ratownik medyczny
• zespół częściowy: pojazd sanitarny,1x ratownik medyczny
• lekarz bez specjalistycznego pojazdu medycznego do zabezpieczenia kwalifikacji do wcieleń, powołań,
Jeden z członków zespołu medycznego musi posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem uprzywilejowanym.
 przedmiot zamówienia musi być realizowany zgodnie z posiadana wiedzą medyczną oraz standardami postępowania oraz na zasadach wynikających z:
• Ustawy z dn. 15.04.2011 r. ustawa o działalności leczniczej;
• Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 4 lutego 2019 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ratownictwa medycznego;
• Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 lutego 2010 r. w sprawie przeprowadzania sprawdzianu sprawności fizycznej żołnierzy.
 zabezpieczenie medyczne realizowane będzie przez Wykonawcę w godzinach zgłaszanych każdorazowo przez Zamawiającego (zarówno w ciągu dnia jak i nocy) na adres mailowy wskazany przez Wykonawcę. Zamawiający będzie przekazywał potrzeby dotyczące zabezpieczenia medycznego do Wykonawcy z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem a w przypadku kwalifikacji do wcieleń z 5 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zgłoszenia potrzeby zabezpieczenia z jednodniowym wyprzedzeniem w sytuacji bardzo pilnego zabezpieczenia. W takim przypadku Wykonawca zostanie dodatkowo powiadomiony o zabezpieczeniu telefonicznie. Dodatkowo Zamawiający zastrzega sobie możliwość bezpłatnego odwołania telefonicznie lub drogą mailową wcześniejszej zgłoszonego zabezpieczenia medycznego do 18h przed planowanym zabezpieczeniem.

3. Wszyscy pracownicy Wykonawcy muszą posiadać wymagane przepisami prawa uprawnienia, kwalifikacje do wykonywania działalności objętej niniejszym zamówieniem.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121000-3 - Usługi medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224956,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224956,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751429652

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224956,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi