Przeprowadzenie szkoleń dla administratorów IT w ramach projektu pn. "Zwiększenie ceberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Świdnik"
Gmina Miejska Świdnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00127459
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00127459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-25 10:12
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d21a0eb-4cb6-447b-a03d-fc57eefbe8a2
- Identyfikator
- 7122904551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00127459 z dnia 2026-02-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkoleń dla administratorów IT w ramach projektu pn. "Zwiększenie ceberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Świdnik"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 751 76 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@e-swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d21a0eb-4cb6-447b-a03d-fc57eefbe8a21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie szkoleń dla administratorów IT w ramach projektu pn. "Zwiększenie ceberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Świdnik"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d21a0eb-4cb6-447b-a03d-fc57eefbe8a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00127459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048709/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Przeprowadzenie szkoleń dla administratorów IT w ramach projektu pn. "Zwiększenie ceberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Świdnik
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Świdnik” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny samorząd” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00100336
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZP 271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 15000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup usług szkolenia dla administratorów IT – 2 osoby
Szkolenie powinno zostać podzielone na trzy moduły:
Moduł nr 1 – autoryzowane szkolenie CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) wraz z przygotowaniem i zapewnieniem
podejścia do egzaminu CS0-003
Moduł nr 2 – szkolenie CPENT AI: Certified Penetration Testing Professional wraz z przygotowaniem i zapewnieniem
podejścia do egzaminu CPENT
Moduł nr 3 – szkolenie dotyczące zapewnienia cyberbezpieczeństwa dla Active Directory w kontekście dyrektywy NIS 2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena przekracza środki jakie zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszejSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36000 PLN
| 2026-02-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |