„Rewitalizacja i zagospodarowanie zalewu „Bachmaty” wraz z przyległymi terenami do zalewu w m. Dubicze Cerkiewne, gm. Dubicze Cerkiewne”
Gmina Dubicze Cerkiewne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00501698
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00501698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-16 14:22
- Lokalizacja
- Dubicze Cerkiewne, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0678ccb6-fcd4-4433-82e9-779f13c29af2
- Identyfikator
- 6030014518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00501698 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja i zagospodarowanie zalewu „Bachmaty” wraz z przyległymi terenami do zalewu w m. Dubicze Cerkiewne, gm. Dubicze Cerkiewne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dubicze Cerkiewne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659266
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 65
1.5.2.) Miejscowość: Dubicze Cerkiewne
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-204
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 856827981
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dubicze-cerkiewne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dubicze-cerkiewne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dubicze_cerkiewne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja i zagospodarowanie zalewu „Bachmaty” wraz z przyległymi terenami do zalewu w m. Dubicze Cerkiewne, gm. Dubicze Cerkiewne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0678ccb6-fcd4-4433-82e9-779f13c29af2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074828/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rewitalizacja i zagospodarowanie zalewu Bachmaty
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406498
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania „Rewitalizacja i zagospodarowanie zalewu „Bachmaty” wraz z przyległymi terenami do zalewu w m. Dubicze Cerkiewne, gm. Dubicze Cerkiewne”, w formule zaprojektuj i wybuduj polegającego na wykonaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej oraz przeprowadzenie robót budowlanych:
- budowy budynku centrum informacji turystycznej,
- budowy wiaty,
- budowy hangaru
- budowy miejsca na 4 kampery z wykonaniem podłączenia do kanalizacji, wody i prądu,
- wymianie słupów oświetleniowych stalowych parkowych wys. 5m – 6szt,
- montażu słupów stalowych solarnych wys. 4m – 8szt,
- montażu ławek stalowych z siedziskiem i oparciem drewnianym – 8szt,
- montażu koszy stalowych z daszkiem – 8szt.
- budowie ogrodzenia panelowego placu zabaw z montażem 2 bramek szer. 1m i 1 bramy dwuskrzydłowej szer. 4m,
w miejscowości Dubicze Cerkiewne, gmina Dubicze Cerkiewne, zlokalizowanym na dz. nr ew. 1676, 2041, 2037, 2038, 2039, 2043.
Wykonawca winien dostosować i prowadzić prace zgodnie z wytycznymi zawartymi w programie funkcjonalno-użytkowym oraz wytycznymi w pozostałych dokumentach uzyskanych do wykonania projektu budowlanego.
Przedmiot zamówienia obejmuje również zagospodarowanie terenu przyległego i zabezpieczanie placu budowy oraz najbliższego otoczenia dla potrzeb wykonawcy oraz jego zagospodarowanie po zakończeniu robót, uzyskanie stosownych zgód i pozwoleń, utylizację odpadów i innych zgód i pozwoleń niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia.
Zamówienie obejmuje:
- wykonanie opinii geotechnicznej i określenie geotechnicznych warunków posadowienia dla potrzeb budowy budynku centrum informacji turystycznej, wiaty i hangaru na sprzęt wodny;
- uzyskanie decyzji o ustaleniu inwestycji celu publicznego;
- uzyskanie map do celów projektowych;
- wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii, uzgodnień i pozwoleń dla przebudowy budynku wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę bądź zgłoszenia robót;
- wykonanie robót budowlanych wyszczególnionych w niniejszym programie funkcjonalno-użytkowym wraz z przeprowadzeniem wszystkich niezbędnych odbiorów i dopuszczeń do użytkowania;
-wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku centrum;
- wykonanie instalacji elektrycznych, wodnych, kanalizacyjnych, ogrzewania z kominka grzewczego z płaszczem wodnym i ogrzewaniem podłogowym;
- wykonanie przyłącza wodnego, kanalizacyjnego, elektrycznego do budynku centrum i miejsca na 4 kampery;
- wykonanie instalacji kanalizacyjnej i remontu szczelnego zbiornika ścieków:
- pełny projekt technologii z kartami wyposażenia:
- wykonaniu ogrodzenia panelowego placu zabaw z wykonaniem 2 bramek szer. 1m i 1 bramy szer. 4m:
- wymianie 6 słupów stalowych parkowych wys. 5m;
- montażu 8 słupów solarnych wys. 4m, 8 ławek stalowych z siedziskiem i oparciem drewnianym, 8 koszy stalowych z daszkiem;
Dokumentacja projektowa powinna dostosować istniejący obiekt do zgodności z obowiązującymi normami, przepisami, standardami oraz podniesieniem funkcjonalności, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania budynku, dostosować obiekt centrum dla osób niepełnosprawnych oraz zapewnić zgodność z warunkami ochrony przeciwpożarowej z zachowaniem wymagań określonych w niniejszym programie funkcjonalno-użytkowym oraz obowiązującymi przepisami.
Wykonawca zobowiązany jest do zaprojektowania i wykonania prac budowlanych budowy zgodnie z niniejszym PFU, uwzględniając planowany cel i funkcję przedsięwzięcia, zgodnie z wymaganiami powszechnie obowiązującego prawa, norm i wiedzy technicznej oraz sztuki budowlanej. Wykonawca zobowiązany będzie uzyskać także wszelkie niezbędne opinie, uzgodnienia, warunki techniczne, zgody i decyzje, wykonać wszystkie działania wymagane decyzjami, warunkami technicznymi itp., w szczególności przyłącza, w razie konieczności usunięcie lub przełożenie/przebudowanie instalacji. Przy wykonywaniu projektów i planowaniu budowy oraz przy kompletowaniu dostawy sprzętu i wyposażenia Wykonawca winien wziąć pod uwagę, iż wymagania Zamawiającego wskazane w niniejszym PFU nie muszą być kompletne i wyczerpujące w odniesieniu do wszystkich możliwych rozwiązań, a niniejsze wymagania mogą nie objąć wszystkich szczegółów niezbędnych do opracowania projektów. Jeśli wskazane wymagania kolidują z obowiązującymi na dzień realizacji przedsięwzięcia (w zakresie projektu, budowy lub innych) przepisami prawa, Wykonawca zobowiązany jest w uzgodnieniu z Zamawiającym – zastosować inne rozwiązanie. Wykonawca dostarczy i zainstaluje sprzęt, instalacje i urządzenia pod wszelkimi względami kompletne i gotowe do eksploatacji oraz spełniające niniejsze wymagania. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub opuszczeń w niniejszym PFU i dokumentacji przedstawionej przez Zamawiającego, a o ich wykryciu winien natychmiast powiadomić Zamawiającego, który dokona odpowiednich poprawek, uzupełnień lub interpretacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1799900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2397960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1799900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050332909
7.3.3) Ulica: Łowcza 4
7.3.4) Miejscowość: Hajnówka
7.3.5) Kod pocztowy: 17-200
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1799900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-07-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |